BEST WESTERN Hotel Felix – oficjalne otwarcie

Wraz z końcem marca warszawski hotel FELIX*** na Pradze świętował oficjalne przyjęcie do międzynarodowej sieci hoteli BEST WESTERN. Jak dziś wygląda jego oblicze we współpracy z nowym zagranicznym partnerem?
 
Po gruntownej modernizacji, w którą zainwestowano ponad 12 milionów złotych, Hotel Felix wraz z 1 marca został ponownie otwarty pod szyldem BEST WESTERN. 227 elegancko urządzonych pokoi, nowoczesne zaplecze konferencyjne, restauracja oraz klub. Tak wygląda dziś BEST WESTERN Hotel Felix.

Nowa odsłona BEST WESTERN Hotel Felix zapewnia swoim gościom międzynarodowe standardy obsługi. Komfortowa baza noclegowa i nowoczesne miejsca do prowadzenia konferencji stwarzają doskonałe warunki zarówno do pracy, jak  i wypoczynku, dlatego hotel swoją ofertę kieruje głównie do klientów biznesowych.

BEST WESTERN Hotel Felix oferuje swoim gościom pokoje w standardzie LUX, PREMIUM LUX oraz STUDIO o eleganckim wystroju i funkcjonalnym wyposażeniu w telewizję oraz telefon z bezpłatnym łączem internetowym. Restauracja Nova, proponuje wyśmienite dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Na długie wieczory Hotel Felix zaprasza na drinka w hotelowym Lobby Barze, bilard w Klubie After Five, saunę czy na grilla do ogródka w sezonie wiosenno-letnim.Dzięki świetnej lokalizacji na warszawskiej Pradze, okolice BEST WESTERN Hotel Felix tętnią życiem i pozytywną energią kultury alternatywnej. Dobre połączenie z centrum stolicy, lotniskiem oraz dworcem kolejowym sprawia, że jest on często odwiedzany przez zagranicznych gości. W przyszłości goście na pewno docenią powstającą stację metra na Pradze i świetny punkt wypadowy na Stadion Narodowy podczas Mistrzostw Euro2012.
Wraz z oficjalną galą otwarcia BEST WESTERN Hotel Felix rozpoczął nowy etap działalności. Wieczór rozpoczął się przemówieniem Wiceprezesa ds. Sprzedaży i Rozwoju firmy PUHIT SA – Andrzeja Wójcika, Dyrektora Generalnego BEST WESTERN na Finlandię, Kraje Bałtyckie oraz Polskę - Saiji Kekkonen oraz Dyrektora hotelu Felix – Wiesławy Dębskiej.
Sieć BEST WESTERN jest największą światową siecią hotelową, jest obecna w 80 krajach świata i należy do niej ponad 4000 hoteli. 
Więcej informacji na www.bwfelix.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *