96,2 tys. zł zebrały hotele sieci Marriott podczas 31. Finału WOŚP

96 213, 32 zł to kwota, którą zebrały hotele Marriott International w Polsce podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na 21 aukcjach licytowano pobyty w apartamentach prezydenckich, warsztaty kulinarne, wykwintne kolacje, pobyt z testami elektrycznego auta czy z prywatnym lotem balonem. Hotele zbierały też pieniądze do puszek tradycyjnych i e-skarbonek.

Za 12,1 tys. wylicytowany został pobyt w Sheraton Grand Warsaw wraz z kolacją Omakase

Na aukcjach Allegro wylicytowano m.in. 12,1 tys. zł za pobyt w Sheraton Grand Warsaw i dziewięciodaniową kolacją Omakase przygotowaną przez szefa kuchni Marcina Sasina, 11,1 tys. za weekendowy pobyt z kolacją i masażem w hotelu Bristol, 9,2 tys. za  pobyt w Apartamencie Królewskim w hotelu Sheraton Grand Kraków z kolacją i prywatnym lotem balonem widokowym, 9,1 tys. za dwudniowy pobyt w apartamencie prezydenckim w Westin Warsaw z uroczystą kolacją i testami przez dwa dni elektrycznego Forda Mustanga Mach E, po 7,8 tys. za weekend w Sopot Marriott Resort & Spa oraz za nocleg w Apartamencie Prezydenckim w Sheraton Sopot, czy 6,1 tys. za dzień z Szefem Kuchni restauracji KUK Maciejem Majewskim w hotelu Verte Autograph Collection Warszawa oraz kolacją dla czterech osób. Podczas 29. Finału WOŚP sieć zebrała łącznie 88 450 zł, a w zeszłym roku 92 197 zł.

– Ogromnie dziękujemy za wzięcie udziału w aukcjach. Właśnie 96 tys. zł potrzebne jest, by kupić analizator mikrobiologiczny do identyfikacji bakterii, który przyspiesza rozpoznanie przyczyn sepsy. Razem zrobiliśmy wielką rzecz! – podsumowuje tegoroczne zaangażowanie hoteli Angela Saliba, dyrektorka hotelu Sheraton Grand Warsaw i liderka Marriott Business Council w Polsce, Czechach, na Słowacji i w krajach bałtyckich. Walka z sepsą to główny cel 31. Finału WOŚP. Ostateczna kwota zebrana w tym roku zostanie podana przez Jerzego Owsiaka w najbliższy piątek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *