Hyatt Place Kraków z Urban Design & Architecture Design Awards

Hyatt Place Kraków, zarządzany od niedawna przez Grupę Dobry Hotel, został wyróżniony prestiżową nagrodą Gold Winner 2023 w kategorii Urban Design & Architecture Design Awards. Według jury międzynarodowego konkursu, Hyatt Place Kraków to jeden z dwóch najpiękniejszych budynków w całej Polsce w tej konkurencyjnej kategorii.

Inwestorem obiektu jest konsorcjum Core Development, Wirth Group i Weyhouse Hospitality, a za projekt hotelu odpowiada pracownia architektoniczna STANDart. Hyatt Place Kraków posiada 216 komfortowych i przestronnych pokoi oraz apartamentów. Na kondygnacji podziemnej znajduje się garaż, rowerownia, sale fitness czy kuchnia. Obiekt dysponuje także 147 m kw. powierzchni konferencyjnych i eventowych, restauracją, lobby barem i patio.

–Jesteśmy zaszczyceni, że jako Grupa Dobry Hotel możemy zarządzać obiektami, które dzięki swoim atutom wygrywają tak ważne, międzynarodowe konkursy branżowe. Wpływa to nie tylko na jeszcze większą dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług, ale również na fakt, że dzięki takim wyróżnieniom nasze obiekty stają się coraz bardziej rozpoznawalne zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych gości, którzy decydują się spędzić swój pobyt właśnie w obiektach Dobrego Hotelu, co daje nam ogromną satysfakcję – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający Grupy Dobry Hotel.

Urban Design & Architecture Design Awards jest nagrodą w branży przyznawaną przez organizację Architecture Press Release. Zgłoszenia obiektów zostały ocenione przez 13 ekspertów, którzy skoncentrowali się na jakości projektu, oryginalności, innowacyjności oraz rozwiązaniach zgodnych z koncepcją zrównoważonego rozwoju. Drugim polskim laureatem nagrody została również inwestycja krakowska – budynek mieszkalny River Line, zlokalizowany na Woli Justowskiej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *