Pierwszy Radisson Collection na Litwie   ŚWIAT

Sieć Radisson Hotel Group ogłosiła wprowadzenie na Litwę marki Radisson Collection, pod którą działa po gruntownej renowacji wcześniejszy Radisson Blu Royal Astorija w Wilnie ze 119 pokojami.

Hotel na Starym Mieście otwarty został w 1901 r. I gościł m.in. prezydenta USA George’a W. Busha. – Cieszymy się, że możemy wprowadzić pierwszy hotel pod marką Radisson Collection na Litwie. Teraz goście będą mogli korzysstac z naszych czterech marek – powiedział Tom Flanagan Karttunen, Area Senior Vice President for Radisson Hotel Group in Western & Northern Europe.  

Hotel oferuje m.in. restaurację Astorija Brasserie z kuchnią francuską, Astorija Gin Bar z wyborem ginów z całego świata, na dachu sezonowy rooftop lounge, a w piwnicach Wine Cellar oraz pięć sal konferencyjnych łącznie na 250 osób, fitness i strefę wellness. – Z dumą rozpoczynamy naszą nową podróż jako hotel Radisson Collection na wpisanym na listę dziedzictwa UNESCO Starym Mieście w Wilnie, jednym z najciekawszych miast Europy, pełnym historii, natury i romantyzmu. Nasz zespół pełnych pasji hotelarzy nie może się doczekać, aby przedstawić gościom wyjątkowe doświadczenia tego miasta - stwierdził Vilija Radzvilaviciene, dyrektor generalny hotelu.

W Wilnie działają też hotele Radisson Blu, a przy lotnisku Park Inn by Radisson, zaś w Kownie Radisson Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *