Internet w Twoim hotelu nie działa prawidłowo? – Razem z ITH możesz to zmienić!   MATERIAŁ PARTNERA

ITH to ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu, swoje korzenie ma w Krakowie - a główne biuro w Warszawie. Grupa ITH obsługuje ponad 11000 klientów z całej Polski, skupia się przede wszystkim na takich usługach jak:

  • Dostęp do Internetu ITH Net
  • Transmisja danych ITH Data
  • Telefonia, w tym wirtualne centrale, kanały ISDN i SIP Trunk
  • Kolokacja i serwery dedykowane
  • Chmura publiczna
  • Hosting i domeny dostarczane w ramach marki Kru.pl
  • ITH NaaS - sieć jako usługa
  • Projektowanie i wykonawstwo instalacji niskoprądowych

Krótko mówiąc ITH (geneza nazwy to ITHOUSE) to firma, która może być zewnętrznym IT, będącym uzupełnieniem Twojego wewnętrznego zespołu, nie konkurując z nim a współpracując. W ITH znamy się przede wszystkim na sieciach i serwerach - to nasz konik i w tym jesteśmy najlepsi.

Klientom, którzy nie posiadają wewnętrznych zespołów iT oraz firm, które ich w tym zakresie obsługują polecamy kompleksową obsługę z zakresu wsparcia wszystkich procesów IT w Państwa obiektach.

Nasza platforma Kru.pl dostarcza dla hotelu obsługę domen, poczty elektronicznej, serwisu internetowego jak również zabezpieczenia takie jak między innymi certyfikaty SSL.

Doskonale rozumiemy potrzeby gości hotelowych oraz infrastruktury wewnętrznej. W swoim portfelu klientów posiadamy wiele obiektów hotelowych (w tym także te nietypowe jak np. WOTEL, tj. hotel na barkach w Krakowie) jak również przestrzeni konferencyjnych i wystawienniczych. Posiadamy duże doświadczenie w zabezpieczeniu w dostęp do Internetu dużych eventów.


Manager hoteli Wotel w ten sposób podsumował naszą współpracę:

Otwierając nasz innowacyjny projekt hotelu na barkach w Krakowie szukaliśmy partnera, który sprostałby naszym oczekiwaniom, tj. trudnej lokalizacji barek oraz potrzeb obiektu hotelowego - firma ITH okazała się być idealnym i rzetelnym partnerem. Bez problemu doprowadziła do naszych barek swoje kable światłowodowe oraz zrobiła to w terminie i w odpowiednich dla naszego budżetu kwotach” - podsumował Damian Dados, General Manager.

Bardzo często nasi klienci z branży hotelowej borykają się z problemami sieci WiFi - która albo działa wolno albo rozłącza albo w ogóle nie działa. Jednym z takich obiektów był pięciogwiazdkowy hotel z Gródka nad Dunajcem w którym nasz zespół inżynierski przeprowadził pełny audyt działającej sieci a następnie w całości ją zaprojektował i wdrożył nowe rozwiązania. Dzięki temu dzisiaj goście hotelowi mogą swobodnie i bezprzerwowo korzystać z dostępu do Internetu.” - mówi Jakub Jedynak, który bezpośrednio prowadził ten projekt.

Nasza oferta dla hoteli to przede wszystkim symetryczny dostęp do Internetu, utrzymanie sieci bezprzewodowej i przewodowej, dostawa urządzeń (w tym w formie usługi), telefonia i telewizja. Nasze usługi są dostępne na terenie całej Polski, również w trudnych lokalizacjach.

Najciekawszym elementem w tym co ITH oferuje branży hotelowej jest kompleksowe podejście - jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć hotel w infrastrukturę sieciową, zaczynając od jej projektu, budując okablowanie a skończywszy na dostarczeniu i wdrażaniu sprzętu aktywnego i systemów zabezpieczeń i autoryzacji - a na koniec całe rozwiązanie możemy zaoferować w formie abonamentu, bez nakładów inwestycyjnych.” - Konkluduje CEO ITH, Niko Bałazy

To co wyróżnia ofertę ITH to partnerskie podejście i współpraca z Klientem na każdym etapie - tj. zarówno przed podpisaniem umowy ale w szczególności również po w trakcie realizacji kontraktu.

Dedykowaną ofertę ITH dla hoteli poznasz na stronie www.ith.eu/hotele.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *