Accor z umową na hotele Mövenpick i ibis Styles w Estonii   ŚWIAT

Accor zawarł umowę na pierwsze hotele Mövenpick i ibis Styles w Estonii. Dzięki umowie podpisanej ze spółką Duco OÜ dwa hotele zlokalizowane w stolicy Estonii, znane wcześniej jako L’Embitu i L’Ermitage, dołączą do sieci Accor jako Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn.

-Dotychczasowe osiągnięcia i sukces w prowadzeniu hotelu ibis Tallinn Center zachęcają nas do rozszerzenia współpracy z Duco OÜ. Mövenpick i ibis Styles, jako nowe i zarazem pierwsze marki w regionie, zaoferują naszym gościom zupełnie nową jakość usług hotelarskich. To znaczący krok w rozwoju oferty Accor w krajach bałtyckich oraz wzmocnieniu lokalnej branży turystycznej. Wierzymy, że te nowe hotele, działające pod znakomitymi markami uwielbianymi przez gości z całego świata, podbiją serca każdego turysty przybywającego do Tallina - mówi Katarzyna Sławińska, Accor Development Executive Poland and Baltic Countries.

Dawny hotel L’Embitu rozpocznie działalność jako Mövenpick Tallinn w październiku 2023 roku i zaoferuje gościom 125 pokoi. Drugi hotel po renowacji w 2025 roku powita gości jako ibis Styles Tallinn, oferując 122 pokoje. Oprócz Mövenpick Tallinn i ibis Styles Tallinn, Duco OÜ prowadzi otwarty w 2019 roku i liczący 190 pokoi hotel ibis Tallinn Center.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *