Syndyk sprzedaje 4-gwiazdkowy hotel w Poznaniu   TRANSAKCJE

Syndyk spółki Grand Royal wystawił na sprzedaż za 21,8 mln zł hotel Grand Royal (d. Twardowski) z 66 pokojami położony przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. Obiekt jest obecnie dzierżawiony przez sieć CFI, ale umowę można wypowiedzieć z trzymiesięcznym wyprzedzeniem.

Położony w pobliżu autostrady A2 obiekt został otwarty w 2009roku. Już 3 lata później jego ówczesny właściciel, firma Rom-Vit Romana Twardowskiego, oferująca usługi ochroniarskie i porządkowe dla firm, chciała sprzedać połowę udziałów w obiekcie za 10 mln zł lub pozyskać inwestora z kapitałem przeznaczonym na rozbudowę centrum biznesowo-wypoczynkowego. Od 2019 roku hotel działał w strukturach łódzkiej spółki CFI Holding.

Obiekt dysponuje poza pokojami restauracją a'la carte dla 50 osób, ogrodem zimowym dla 100 osób, salą restauracyjną (śniadaniową) dla 80 osób oraz Lounge Barem dla 40 osób. Wyposażony jest także w 4 sale konferencyjne o łącznej pojemności 320 miejsc. Posiada też centrum SPA & Wellness z basenem, jacuzzi, zespołem saun, solarium, gabinetem odnowy biologicznej, a także zaplecze fitness z siłownią.

Jak informuje syndyk, "przedsiębiorstwo zostanie sprzedane za cenę najkorzystniejszą z zaoferowanych, nie niższą jednak niż 21 800 000 zł. Podana wartość jest wartością netto", a oferty należy składac do 8 czerwca.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *