Nowe dyrektorki w trzech obiektach Arche   PERSONALIA

W wyniku awansu wewnętrznego trzy nowe osoby stanęły na czele trzech obiektów Grupy Arche. Roksana Michalczyk-Kulmatycka objęła stery w aparthotelu Cukrownia Żnin, Klaudia Romanowicz w Pałacu i Folwarku Łochów, a Edyta Kołodziejczyk w hotelu Koszary Arche w Górze Kalwarii.

Roksana Michalczyk-Kulmatycka

Z branżą hotelarską związana jest od 15 lat. Ukończyła studia z zakresu zarządzania w hotelarstwie i gastronomii. Odbywała zagraniczne praktyki studenckie m.in. w Grecji. Od kilku lat rozwijała swoje doświadczenie w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie prowadziła kilka obiektów hotelarskich oraz agencję eventową. Z Cukrownią Żnin związana jest od samego początku. Po otwarciu obiektu pełniła funkcję kierownika sprzedaży, a następnie dyrektora operacyjnego.

Klaudia Romanowicz

Karierę hotelarską rozpoczęła w hotelu Nosselia.  Doświadczenie zdobywała od specjalisty ds. sprzedaży w segmencie klienta biznesowego po event managera odpowiadającego za realizację wydarzeń do 5000 osób. Zarządzała obiektem eventowym Villa Omnia, posiada także 10-letnie doświadczenie w branży wedding potwierdzone certyfikatem. W 2018 roku związała się z warszawskim Stixx Bar&Grill, gdzie awansowała na Sales Department Managera. Na początku 2022 roku rozpoczęła współpracę z Arche Pałacem i Folwarkiem Łochów na stanowisku dyrektora sprzedaży i marketingu, a w 2023 roku objęła stanowisko dyrektor generalnej tego obiektu.

Edyta Kołodziejczyk

Swoją karierę rozpoczęła od praktyk w hotelu Bristol w Warszawie, a następnie podjęła pracę w warszawskich hotelach 4 i 5 – gwiazdkowych Le Regina, Hyatt, Polonia Palace, Intercontinental i w Hotelu Mazurkas. Z Arche związała się w 2020 roku rozpoczynając pracę jako kierownik gastronomii, największego hotelu z portfolio Grupy – Arche Hotelu Krakowska w Warszawie. Teraz została dyrektor generalną hotelu Koszary w Górze Kalwarii pod Warszawą.

Grupa Arche posiada obecnie 17 obiektów hotelowych oraz 150 domków w ramach projektu Siedlisko Arche w polskich wsiach. Filozofią Grupy jest ratowanie dziedzictwa narodowego poprzez rewitalizację opuszczonych budynków, a także szerokie działania społeczne w tym zatrudnianie w ramach prowadzonej Fundacji Leny Grochowskiej osób z niepełnosprawnością w pracowniach artystycznych, piekarniach i kawiarniach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *