Agnieszka Róg-Skrzyniarz wiceprezesem ds. marek luksusowych w sieci Marriott   PERSONALIA

Agnieszka Róg-Skrzyniarz, pełniąca od grudnia 2021 r. funkcję starszego dyrektora marek luksusowych sieci Marriott w regionie EMEA, awansowała na stanowisko wiceprezes ds. marek luksusowych w Europie.

Agnieszka Róg-Skrzyniarz swoją karierę w branży hotelowej rozpoczęła w 2008 r. jako PR & Communication Manager sieci Starwood na Polskę. Po fuzji Marriotta ze Starwoodem w 2015 r. odpowiedzialna była za marketing marek luksusowych sieci, tj. The Ritz-Carlton, Bvlgari Hotels, St. Regis, W Hotels, EDITION, The Luxury Collection i JW Marriott, najpierw jako dyrektor regionalny, później starszy dyrektor, a obecnie jako wiceprezes.

Zanim trafiła do branży hotelarskiej przez pięć lat pracowała w agencji PR Sigma International, gdzie zarządzała działaniami PR dla kluczowych klientów jak Lufthansa, Airbus, Panasonic, FedEx, czy Hortex. Wcześniej pracowała w firmie DrWitt i w Kancelarii Prezydenta RP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *