Ogłoszono podczas HIT2023: VHM będzie operatorem dwóch nowych obiektów   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Wojciech Popis, wiceprezes VHM Hotel Management, poinformował podczas odbywającego się właśnie w Warszawie Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE o zawarciu porozumienia z Nickel Hospitality, w ramach którego spółka VHM będzie odpowiedzialna za doradztwo w fazie projektowej i realizacyjnej, oraz późniejsze zarządzanie operacyjne dwoma obiektami Nickel w Kołobrzegu-Grzybowie i Szklarskiej Porębie. Oba obiekty sprzedawane są w systemie condo.

Wojciech Popis

 
Oba obiekty mają posiadać łącznie ponad 530 apartamentów w dwóch obiektach: Nickel Resort & SPA Kołobrzeg - Grzybowo, którego budowa właśnie się rozpoczęła, a także w kompleksie apartamentowym w Szklarskiej Porębie, który uzyskał już pozwolenie na budowę.  

Nickel Resort & SPA Kołobrzeg - Grzybowo


 Goście skorzystają z rozbudowanych atrakcji w strefie wellness & spa, basenów, siłowni i gabinetów zabiegowych, kreatywnych przestrzeni dla dzieci, restauracji, barów, stref wypoczynkowych i coworkingowych oraz przestrzeni konferencyjnych. Otwarcie obiektów planowane jest na 2025 rok.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *