Polska Grupa Tekstylna czyli dekoracje okienne wybierane przez najlepszych hotelarzy.   MATERIAŁ PARTNERA

Każdego roku w Polsce otwierają się kolejne piękne, wygodne i designerskie obiekty hotelowe. Inwestorzy współpracują z najlepszymi architektami, aby zapewnić gościom pokoje wyjątkowe, komfortowe, zgodne z najnowszymi trendami oraz w pełni przystosowane do obowiązujących norm i przepisów.

Rosnąca ilość hoteli sprawia, że coraz ważniejsze jest wrażenie jakie pozostanie w pamięci gościa hotelowego. Dzisiaj hotel musi się wyróżniać, mieć w sobie to coś. Coś zachwycającego i sprawiającego, że zrobi nam się miło, ciepło i przytulnie, jak w naszym własnym domu. To ten efekt zachwytu nad wnętrzem i poczucie bycia jak w domu przyciąga do siebie nowych klientów oraz sprawia, że każdy gość będzie chciał wrócić.

Jak uzyskać taki efekt? Jak wyróżnić się wśród konkurencji? Jak sprawić, żeby goście wracali do swojej oazy spokoju? Kilka odpowiedzi jest z pewnością znanych: widok z okna, położenie, dostępność parkingu, wygodne łóżko, strefa spa, dobre śniadanie, basen czy profesjonalna obsługa sprawiają, że gość będzie czuł się w hotelu doskonale.

Czy to już wszystko? Czy osiągnięcie sukcesu jest tak łatwe? Czy może warto pochylić się nad szczegółami? Sprawy mniej oczywiste są jednak bardzo istotne w branży hotelarskiej. Kolory, wzory, tekstury jak i jakość składają się na całokształt. Warto zadać sobie więc pytanie z kim współpracować, żeby uzyskać takie efekty.

Przyjrzeliśmy się hotelom jakie otworzyły się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Są to obiekty położone w bardzo różnych miejscach Polski, o bardzo zróżnicowanej wielkości oraz grupie docelowej:

Nobu Warszawa
AC by Marriott Kraków
Mercure Szklarska Poręba
Crown Plaza Warszawa
Holiday Express Warszawa
Crystal Mountain Resort Wisła
Elemenst Świeradów Zdrój
Ibis Szczecin
Moxy Pyrzowice

Każdy z powyższych hoteli ma swój styl, dzięki czemu odniósł ogromny sukces rynkowy oraz jest bardzo dobrze postrzegany przez gości. Wiele je dzieli, ale jedno zdecydowanie łączy: perfekcyjnie dobrane i wykonane karnisze, firany, zasłony, narzuty i poduszki dekoracyjne.

W każdym z wymienionych hoteli prace w zakresie tekstyliów dekoracyjnych wykonała Polska Grupa Tekstylna Sp. z o. o. z Gliwic (www.grupatekstylna.pl) stając się tym samym jednym z najważniejszych i najbardziej renomowanych dostawców firan i zasłon dla branży HoReca w Polsce.

Architekci oraz inwestorzy najbardziej spektakularnych hoteli jakie otworzyły się w ostatnim czasie w Polsce zaufali Polskiej Grupie Tekstylnej w zakresie doboru tkanin dekoracyjnych dzięki powstała niezwykle wyjątkowa mieszanka jakości, stylu, klasy oraz smaku.

Projekty wnętrz powstałe w głowach architektów udało się ożywić dobierając stosowne blackouty, dimounty oraz firany. Łóżka hotelowe dekorowane poduszkami, narzutami czy bieżnikami całkowicie zmieniły swoje zwykłe, białe oblicza.

W ofercie Polskiej Grupy Tekstylnej hotelarze mogą odszukać tkaniny skrojone pod najbardziej wyszukane wnętrza i dostosowane do praktycznie każdego budżetu. Wszystkie zasłony i firany posiadają certyfikaty trudnopalności dzięki czemu mogę być stosowane w hotelach oraz biurach w zgodzie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Pełne wsparcie na etapie projektowym, podczas budżetowania, wykonanie pokoju wzorcowego i ostatecznie realizacja całości projektu to zadania jakie z wielką przyjemnością oraz dbałością o detale wykonują pracownicy Polskiej Grupy Tekstylnej.

Serdecznie zapraszamy do zdjęć realizacji Polskiej Grupy Tekstylnej:

Polska Grupa Tekstylna - realizacje

www.grupatekstylna.pl

biuro@grupatekstylna.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *