Sun & Snow chce zwiększyć swoją bazę w największych miastach   ANALIZY I RAPORTY

Firma Sun & Snow, która zarządza wynajmem ponad 2 tys. apartamentów, głównie w miejscowościach wypoczynkowych, planuje zwiększyć swoją obecność w największych polskich miastach. Nowe biuro lokalne powstało w Warszawie, a w planach ma również wejście na rynki we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu.

Warszawa

-W pewnym sensie, podążamy za naszymi klientami, zarówno właścicielami apartamentów, jak i podróżnymi. Zwłaszcza w segmencie korporacyjnym widzieliśmy potencjał, by oferować kompleksową obsługę poszczególnym klientom biznesowym i wykorzystać doświadczenia zdobyte w Trójmieście i Krakowie w Warszawie i pozostałych rynkach miejskich. Chcemy szybko uzupełnić naszą wielkomiejską ofertę, dzięki czemu będziemy mogli oferować bardziej kompleksowe usługi najmu korporacyjnego, zarówno jeśli chodzi o pojedyncze pobyty, jak i rozwiązania abonamentowe. Więcej miejskich destynacji, wzmocni także naszą ofertę opartą o vouchery, które stale rozwijamy i oferujemy min. w systemach kafeteryjnych – wyjaśnia Mariola Skorupa, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Sun & Snow.

Dotychczas, oprócz kurortów, firma była obecna w Trójmieście oraz Krakowie. Do oferty operatora dołączyła także Warszawa, gdzie rozpoczęła się już budowa struktur kolejnego biura lokalnego. Nieco później dołączyć mają kolejne miasta, takie jak Poznań, Toruń czy Wrocław. Firma przyznaje, że większe otwarcie się na obsługę pobytów w największych miastach, związane jest m.in. z wprowadzeniem systemu Click & Stay, który umożliwia budowę hotelu rozproszonego w dowolnym mieście w Polsce.

-Nowy system checkingowy, jaki z sukcesem wprowadziliśmy, umożliwia nam skalowanie biznesu i w większym stopniu automatyzację obsługi pobytów w naszych apartamentach. Podróżni, również w segmencie korporacyjnym, oczekują obecnie skrócenia formalności i możliwości zrealizowania wszystkich formalności z poziomu osobistego smartfona. Warszawa i pozostałe większe miasta w Polsce oprócz Krakowa i Trójmiasta dotychczas nie były obecne w naszej ofercie, co często było niezrozumiałe dla naszych klientów, którzy przyzwyczaili się do naszego systemu rezerwacyjnego. Mamy też właścicieli apartamentów, z którymi współpracujemy w kurortach, ale dotychczas nie mogliśmy im zaproponować obsługi np. w Warszawie. Stąd ten krok jest dość naturalny w naszym rozwoju – mówi Marcin Dumania, prezes w Sun & Snow.

Celem Sun & Snow, który został ogłoszony na początku br. jest zwiększenie liczby obsługiwanych apartamentów. Firma prowadzi już rozmowy z kilkunastoma właścicielami zainteresowanymi dołączeniem do najstarszej niezależnej sieci apartamentów w Polsce. Rozmowy dotyczą też miast, gdzie dotychczas oferta operatora nie była dostępna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *