PHH powołał regionalnych dyrektorów operacyjnych   PERSONALIA

Polski Holding Hotelowy powołał na stanowisko regionalnych dyrektorów operacyjnych trzech dyrektorów hoteli: Artura Derelę, Michała Gustyna i Monikę Michałek.

Od lewej: Michał Gustyn, Monika Michałek, Gheorghe Marian Cristescu, Artur Derela, Jacek Szymanowicz

Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, będzie odpowiadał za region centralny, Michał Gustyn, dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence za region północny, a Monika Michałek, dyrektor Moxy Katowice Airport i Zagroń Szczyrk za region południowy.

– Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom podjęcie kolejnego wyzwania. Sprawdzili się, jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że na pewno sobie poradzą. Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami w ramach rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani i w pewnym sensie wyróżnia nas to na rynku hotelarskim. Przed nami wiele nowych wyzwań i cieszę się, że wraz z naszym zespołem możemy wspólnie wspierać rozwój naszej grupy – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Artur Derela w branży hotelarskiej jest od 25 lat . Dołączył do zespołu Polskiego Holdingu Hotelowego w 2019 r., gdzie do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie, a w tym samym czasie wspierał merytorycznie załogę hotelu Best Western w Olsztynie. Od września 2020 r. objął stanowisko dyrektora 4-gwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a w 2022 r. stanął na czele 5-gwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Michał Gustyn z hotelarstwem związany od prawie 20 lat. Doświadczenie zdobywał m.in. w hotelach sieci Marriott International, gdzie przez ponad siedem lat pracował w Sheraton Sopot Hotel. W 2016 r. dołączył do Focus Hotels i pełnił funkcję F&B managera w hotelu w Gdańsku, a następnie był dyrektorem hotelu w Poznaniu i Bydgoszczy. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związany jest od 2020 r., od kiedy objął stery w Golden Tulip Gdańsk Residence. 

Monika Michałek związana z branżą hotelarską od 27 lat. Jako dyrektor zarządzała na Śląsku hotelami Novotel, Ibis i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając m.in. za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzację. Od blisko 10 lat zasiada również w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego i służy swoim doświadczeniem w regionie śląskim. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r., gdzie zaangażowana była we wprowadzenie pierwszego Moxy w Polsce – Moxy Katowice Airport, którym zarządza od początku jego funkcjonowania. Obecnie pełni również funkcję dyrektora Ośrodka Zagroń w Szczyrku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *