Spotkanie ze Sztuką w Hotelu Bellotto. Pokaz biżuterii Betty&Josh Sary Niedźwieckiej

W warszawskim Hotelu Bellotto odbyła się kolejna odsłona cyklu Spotkań ze Sztuką. Tym razem, w murach XVI-wiecznego pałacu, można było obejrzeć autorską kolekcję biżuterii Sary Niedźwieckiej. Prace firmowane marką Betty and Josh stworzone zostały z myślą zarówno
o kobietach, jak i mężczyznach.

Zgodnie z obraną strategią Hotel Belotto staje się domem dla szeroko pojętej sztuki. Dlatego organizuje cykl Spotkań ze sztuką, podczas których goście mogą brać udział w pokazach, wernisażach i aukcjach różnych dzieł – obrazów, rzeźb, czy biżuterii. W maju Bellotto na kilka godzin zamienił się w tętniące artystycznym życiem miejsce za sprawą pokazu ręcznie robionej biżuterii Betty&Josh Sary Niedźwieckiej.

W Hotelu Bellotto w przeszłości były organizowane liczne pokazy mody takich tuzów jak Gianni Versace czy święto mody - Warsaw Fashion Day. Teraz postanowiliśmy  pokazać gościom kolekcję biżuterii Betty&Josh, a w planach mamy już kolejne Spotkania ze Sztuką. Mam nadzieję, że nieustannie będziemy zaskakiwać naszych gości – mówi Maciej Wołoszczak, dyrektor operacyjny Hotelu Bellotto.   

Kolekcja ręcznie wykonanej biżuterii Betty&Josh zaciera granice płciowe w projektowaniu. Moim celem jako artysty jest, aby wszystko, co tworzę wywoływało emocje, aby nie było obojętne dla odbiorcy. Swoje projekty kieruję do osób wrażliwych na piękno, poszukujących nieoczywistych form. Chciałabym, aby biżuteria Betty i Josh pełniła funkcję talizmanu, dając siłę, niezależność i poczucie wyjątkowości, każdemu, kto po nią sięgnie mówi projektantka, Sara Niedźwiecka.

Pokaz biżuterii z udziałem modeli i modelek to nie wszystko, co mogli oglądać goście. Hotelowe wnętrza zostały wypełnione fotografiami artystki. Tworząca w Polsce i we Francji Sara Niedźwiecka jest absolwentką École National des Beaux Arts w Lyonie. Z wyróżnieniem ukończyła także Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Na swoim koncie ma liczne nagrody za fotografię modową oraz reportażową. Stworzenie kolekcji Betty& Josh jest jej debiutem, jako projektantki. Po pokazie każdy z gości miał w specjalnie przygotowanych strefach przymierzyć biżuterię.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *