PHH powołał regionalnych dyrektorów operacyjnych

Polski Holding Hotelowy powołał na stanowiska regionalnych dyrektorów operacyjnych trzech dyrektorów hoteli i obiektów ze spółki PHH. Artur Derela, dyrektor Renaissance Warsaw Airport Hotel, będzie odpowiadał za region centralny, Michał Gustyn, dyrektor Golden Tulip Gdańsk Residence – za region północny, a Monika Michałek, dyrektor Moxy Katowice Airport i Zagroń Szczyrk – za południowy.

– Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego też zaproponowaliśmy naszym doświadczonym dyrektorom podjęcie kolejnego wyzwania – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Sprawdzili się jako fachowcy o dużym poziomie kompetencji, więc jestem przekonany, że na pewno sobie poradzą.

Wiemy, że możliwości awansu, jakie stoją przed pracownikami wskutek rozwoju naszej firmy, są motywujące i korzystnie wpływają na to, jak jesteśmy postrzegani. Artur Derela związany jest z hotelarstwem od 25 lat. Dołączył do zespołu PHH w 2019 r. jako dyrektor hotelu Best Western w Juracie, wspierał też merytorycznie załogę Best Western w Olsztynie.

We wrześniu 2020 r. objął stanowisko dyrektora 4-gwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport, a w 2022 r. stanął na czele 5-gwiazdkowego Renaissance Warsaw Airport Hotel. Przed dołączeniem do PHH związany był z siecią Accor/Orbis, gdzie zarządzał hotelami pod marką Mercure w Mrągowie, Toruniu, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie, Michał Gustyn z hotelarstwem związany jest od blisko 20 lat.

Doświadczenie zdobywał m.in. w hotelach takich sieci jak Marriott, gdzie m.in. przez ponad siedem lat pracował w Sheraton Sopot Hotel. W 2016 r. dołączył do sieci Focus Hotels i pełnił funkcję F&B managera w hotelu w Gdańsku, a następnie był dyrektorem hoteli w Poznaniu i Bydgoszczy. Z PHH związany jest od 2020 r., kiedy to objął stery w Golden Tulip Gdańsk Residence. Monika Michałek związana jest z branżą hotelarską od 27 lat.

Jako dyrektor zarządzała na Śląsku hotelami pod markami Novotel, ibis i Mercure, odpowiadając m.in. za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzacji. Od blisko 10 lat zasiada w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego. Z PHH związana jest od 2018 r. Zaangażowana była we wprowadzenie pierwszego Moxy w Polsce – Moxy Katowice Airport, którym zarządza od początku jego funkcjonowania. Obecnie pełni również funkcję dyrektora Ośrodka Zagroń w Szczyrku. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *