Maciej Straus pełnomocnikiem zarządu hotelu Arłamów ds. rozwoju

Maciej Straus, były dyrektor hotelu Afrodyta Business & Spa w Radziejowicach, a obecnie właściciel firmy MRIYA, specjalizującej się w kwaterach i hostelach pracowniczych, oraz Klar Czarter, zajmującej się wynajmem jachtów i houseboatów, został pełnomocnikiem zarządu ds. rozwoju hotelu Arłamów. – Budowanie przewagi rynkowej, nadawanie tonu, analiza procesów czy doskonała organizacja to w tej chwili nie atut, to absolutna podstawa.

Teraz liczy się szybkość i celność w poszukiwaniach swoich odbiorców. Chcemy jeszcze bardziej przyśpieszyć i być skutecznymi – tłumaczy Michał Kozak, prezes zarządu Hotelu Arłamów SA, zatrudnienie Macieja Strausa, przedsiębiorcy, analityka hotelowego i inwestora skupionego na turystyce mobilnej.

W Arłamowie ma skupić się na wsparciu kilku głównych obszarów: zarządzania procesami wewnętrznymi, cyfryzacji środowiska pracy, e-commerce oraz wsparcia spółki do raportowania ESG. Wśród najważniejszych wyzwań, w których będzie wspierał Arłamów, znajdują się:

• wsparcie działań strategicznych spółki, by jak najlepiej odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby gości,

• wdrożenie rozwiązań skracających procesy (w tym automatyzacja oraz liczne ułatwienia zarówno dla gości, jak i pracowników),

• cyfrowa przestrzeń e-commerce, zbieranie oraz dokładna analiza wewnętrznych i zewnętrznych danych,

• omnichannel – zwiększenie efektywności sprzedaży i marketingu online, umocnienie pozycji marki Hotel Arłamów w internecie,

• zwiększenie efektywności i motywacji pracowników, rozwój kultury organizacyjnej. – Wszyscy wiedzą, że piłka nożna to mój ukochany sport – mówi Michał Kozak. – Przenoszę do świata biznesu najlepsze praktyki ze sportu i gry zespołowej.

Maciek Straus to nasz ofensywny pomocnik, jego rolą jest przeprowadzenie akcji, która kończy się strzałem lub podaniem do własnego napastnika. Taki stawiam cel na naszą dynamiczną współpracę. Wspólnie patrzymy w tym samym kierunku i podobnie wyobrażamy sobie przyszłość hotelu Arłamów. Skupiamy się na nowoczesnym podejściu do biznesu, gdzie jedyną stałą jest zmiana.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *