W Wałbrzychu będzie 5-gwiazdkowy hotel

W Wałbrzychu w sąsiedztwie zamku Książ powstaje 5-gwiazdkowy hotel Alexandra w 50 pokojami i dwoma apartamentami, strefą SPA & wellness, restauracją i salą konferencyjno-bankietową na 600 osób z tarasem na drugie tyle. Otwarcie planowane jest na przyszły rok.

Dwa apartamenty o powierzchni 36 m kw. składające się z pokoju dziennego i sypialni oraz łazienki z prysznicem i wanną z hydromasażem będą zlokalizowane na najwyższym piętrze z widokiem na panoramę Sudetów oraz zamek Książ. W strefie SPA & wellness znajdą się sauna, jacuzzi oraz gabinety masażu i odnowy. Budowa rozpoczęła się wiosną ub.r. i obecnie jest na etapie stanu surowego otwartego. Inwestorem jest rodzina Śliwowskich, która prowadzi już Karczmę u Macieja w Bolkowie ze 120 miejscami noclegowymi, salami bankietowymi na tyle samo osób oraz restauracją na 160 osób i zapleczem wypoczynkowym z basenem i plażą. Przy inwestycji, która realizowana jest ze środków własnych, doradza Marcin Śliwowski, który prowadzi dużą pralnię przemysłową obsługującą hotele, a wcześniej pracował jako dyrektor ds. bankietów i eventów w Radisson Blu Świnoujście oraz manager ds. eventów w Folwarku Łochów sieci Arche.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *