Nowy dyrektor Crystal Mountain w Wiśle

Krzysztof Staniszewski, dotychczasowy dyrektor operacyjny, został dyrektorem generalnym 5-gwiazkowego hotelu Crystal Mountain w Wiśle grupy Górskie Resorty. Krzysztof Staniszewski z branżą hotelarską związany jest od 15 lat.

Karierę rozpoczął w hotelu Senator w Dźwirzynie jako specjalista ds. sprzedaży. W 2010 r. trafił do hotelu Aquarius w Kołobrzegu jako specjalista ds. sprzedaży korporacyjnej, gdzie po dwóch latach przejął kierownictwo nad działem sprzedaży. W 2018 r. związał się z siecią Zdrojowa Hotels, początkowo jako kierownik regionalny sprzedaży konferencji, a następnie jako dyrektor Diune Hotel & Resort. W 2020 r. został członkiem zarządu sieci Zdrojowa Hotels, pełniąc też funkcję dyrektora 5-gwiazdkowego Marine Hotel & Ultra Marine. W 2021 r. dołączył do zespołu Crystal Mountain na stanowisku dyrektora operacyjnego. W Crystal Mountain zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który zarządzał hotelem od maja 2021 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *