HT(16.10.2023): Stacjonarnie lub online. Weź udział tak jak Ci wygodnie.   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Hotel Trends Poland&CEE to największe w Polsce wydarzenie dla Top Managementu i właścicieli hoteli. Weź w nim udział tak jak Ci najwygodniej - na miejscu w warszawskim, pięciogwiazdkowym hotelu Regent, lub online z dowolnego miejsca na świecie!


To tu toczą się najważniejsze dyskusje o trendach i kierunkach dla branży.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie, a także poznania scenariuszy na przyszłość kreślonych przez liderów rynku z Polski i całej Europy!

Tu trzeba być!

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W WYDARZENIU>>

Weź udział tak jak Ci najwygodniej!

STACJONARNIE – spotkaj się osobiście z właścicielami i kadrą zarządzającą hoteli, a także przedstawicielami sieci hotelowych, banków, deweloperów, czy funduszy inwestycyjnych w warszawskim pięciogwiazdkowym hotelu Regent. Umacniaj dotychczasowe i zawieraj nowe kontakty biznesowe. Posłuchaj inspirujących paneli dyskusyjnych toczonych na scenie przez ekspertów z Polski i całej Europy. Weź udział w wieczornej gali, podczas której rozstrzygniemy nasz plebiscyt na Hotelarzy Roku.

ONLINE – weź udział w wydarzeniu zdalnie z dowolnego miejsca na świecie poprzez urządzenie posiadające dostęp do Internetu. Śledź panele dyskusyjne w jakości HD, zadawaj pytania panelistom poprzez specjalną aplikację, rozmawiaj z innymi uczestnikami na czatach. Relacja z konferencji będzie dla Ciebie dostępna do 30 dni po jej zakończeniu, dzięki czemu będziesz mieć możliwość ponownego odtworzenia najciekawszych dyskusji.

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
509 416 935, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *