„Wbiegnij na Varso Tower” z NYX Hotel Warsaw

53 piętra, 1382 schody i 230 metrów – tyle pokonają uczestnicy biegu „Wbiegnij na Varso Tower”, aby zdobyć dach Warszawy. NYX Hotel ponownie jest partnerem wydarzenia: organizuje konkurs, funduje nagrody dla biegaczy i zaprasza na drugą edycję imprezy, która odbędzie się 16 września, pod honorowym patronatem Prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

Leonardo Hotels, marka, do której należy NYX Hotel Warsaw, to jeden z trzech głównych partnerów wydarzenia – Marka NYX Hotels od początku kojarzy się z dynamiką i nieszablonowymi inicjatywami. To nieodłączna część naszej tożsamości i między innymi dlatego podoba nam się pomysł biegu na najwyższy budynek w Unii Europejskiej – mówi Nino Rosenlud, dyrektor NYX Hotel Warsaw, uczestnik biegu, maratończyk i triatlonista. – Nie wyobrażamy sobie, by mogło nas zabraknąć. Znajdujemy się w kompleksie Varso Place i jesteśmy integralną częścią tej społeczności, a aspekt charytatywny dodatkowo nas przekonuje.

Nagrody od sieci hoteli Leonardo będą przyznane w czterech kategoriach: Open kobiet, Open mężczyzn, Społeczność Varso Place Kobiet i Społeczność Varso Place Mężczyzn, dla osób, które jako pierwsze dobiegną na 19. piętro Varso Tower. To wysokość, na której znajduje się Ether – rooftop bar NYX Hotel Warsaw. Każda z nagród to voucher do jednego z czterech obiektów Leonardo Hotels w Polsce: NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz dwóch hoteli Leonardo Boutique w Krakowie.

– Zachęcamy do udziału naszych pracowników, ale nie tylko. Jako partner imprezy część przysługujących nam pakietów startowych przeznaczamy na nagrody w konkursie. Zapraszamy naszych gości i sympatyków do biegania w stylu NYX – z pasją, zaangażowaniem i zapałem do życia – mówi Iwona Furtek, marketing manager Leonardo Hotels Poland, która rok temu była najszybszą kobietą w kategorii Open.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *