Rozpoczęła się budowa Białej Perły II w Czarnej Górze   INWESTYCJE

Po otwartym w 2021 r. aparthotelu Biała Perła ze 125 apartamentami inwestycyjnymi w kompleksie Czarna Góra Resort w Siennej koło Lądka-Zdrój, ruszyła budowa Białej Perły II ze 110 apartamentami od 20 do 91 m kw., restauracją, strefą konferencyjną na 600 osób oraz SPA & wellness o powierzchni 900 m kw. m.in. z pięcioma gabinetami i strefą basenową. Otwarcie planowane jest w połowie 2025 r.

Biała Perła II to ostatni inwestycyjny obiekt w Czarna Góra Resort, powstający jako ukoronowanie ponad dziesięcioletniego rozwoju ośrodka. Stanowi kontynuację koncepcyjną pierwszej Białej Perły z przeszkloną bryłą na planie trójkąta i panoramicznymi oknami oraz wykorzystaniem białego szkła w pasach międzykondygnacyjnych, poszerzoną o funkcje dodatkowe na najniższej kondygnacji z salą konferencyjną, strefą restauracyjną i basenami. Za projekt architektonicznych i wnętrz odpowiada Q2 Studio. Apartamenty inwestycyjne sprzedawane są w modelu 50/50, w którym wysokość czynszu liczona jest w oparciu o udział wybranego lokalu w 50 proc. z przychodu operacyjnego operatora ze wszystkich lokali wchodzących w skład Białej Perły II.

Czarna Góra Resort na 60-hektarowym terenie to jeden z największych kompleksów narciarskich na Dolnym Śląsku. Deweloperem Białej Perły II jest firma CGA Invest, która zrealizowała na terenie resortu: apartamenty Czarna Góra w sześciu budynkach z 243 jednostkami, aparthotele Czarna Góra (143), Czarna Perła (80) i Biała Perła (125) oraz pensjonat Villa Czarna Góra (15) z karczmą.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *