Pierwsze spotkanie kadry kierowniczej całej Grupy PHH. Od nowego roku 15 proc. podwyżki dla pracowników

W dniach 11-12 września w Regent Warsaw Hotel odbyło się pierwsze spotkanie całej kadry kierowniczej Grupy PHH, w którym uczestniczyło ponad 100 osób z całej Polski. Spotkanie miało charakter roboczy, podczas którego omawiano najważniejsze zadania stające przed hotelami i obiektami Grupy PHH, a także kierunki rozwoju na przyszły rok. Zakomunikowano również o 15-procentowych podwyżkach dla pracowników od stycznia 2024 r.  

– Ludzie to największa wartość naszej firmy. Dzisiaj połączyliśmy siły, aby pokazać, że jesteśmy najlepsi i najsilniejsi. Dobre wyniki w naszej firmie to nasza wspólna praca i nie było by ich gdyby nie zaangażowanie każdego pracownika z osobna. Dlatego chciałbym podziękować każdemu za trud i poświęcenie, ponieważ to dzięki wam tworzymy największą grupę hotelową w kraju z polskim kapitałem – powiedział prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Gheorghe Marian Cristescu.– W Grupie PHH dbamy o swoich pracowników i o to, żeby ich wynagrodzenia były na jak najwyższym poziomie. Dlatego już od nowego roku planujemy podwyżki o 15 proc. dla pracowników w całej, naszej grupie

Celem spotkania było przede wszystkim omówienie sposobów zastosowania najlepszych narzędzi finansowych, sprzedażowych i marketingowych w rozwoju hoteli i obiektów należących do grupy w obliczu nowych wyzwań w branży hotelarskiej. Zaprezentowane zostały również założenia budżetowe dla hoteli w związku z przygotowaniem jak najbardziej optymalnych planów finansowych na 2024 r. dotyczące bieżącego funkcjonowania, a także w związku z trwającymi, licznymi inwestycjami w ramach grupy.

Spotkanie zostało zorganizowane w formie dwudniowych warsztatów, podczas których wykorzystano wiedzę i doświadczenie długoletnich pracowników PHH – wybitnych specjalistów i ekspertów, nie tylko z dziedziny hotelarstwa. W szkoleniu uczestniczyli prezesi oraz dyrektorzy obiektów ze wszystkich dziesięciu spółek należących do Grupy Kapitałowej PHH: Polski Holding Hotelowy, PHH Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, Przedsiębiorstwo Usługowe Holtur, Interferie, Interferie Medical SPA, Geovita i Elbest oraz Regent Warsaw Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *