Mateusz Walewski, Główny ekonomista BGK podczas Forum HT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Mateusz Walewski, główny ekonomista Banku Gospodarstwa Krajowego, będzie Gościem Specjalnym tegorocznego Forum Hotel Trends Poland&CEE i wygłosi prelekcję podczas jego otwarcia. Organizowane przez wydawcę "Hotelarza" wydarzenie odbędzie się już 16 października w warszawskim hotelu Regent.

Walewski, jako główny analityk, związany jest z BGK od 2018 roku. Wcześniej piastował stanowisko starszego ekonomisty w PwC Polska w latach 2011-2018. Wcześniej, w latach 1997-2010 współpracownik CASE (Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych) doradzający rządom i/lub organizacjom pozarządowym w zakresie reform gospodarczych w: Gruzji, Armenii, Azerbejdżanie, Jemenie, Mołdawii, Czarnogórze i Kosowie. Członek Zespołu Doradców Strategicznych Premiera RP w latach 2008-2010. Autor szeregu artykułów i raportów związanych z polityką makroekonomiczną, rynkami pracy i polityką społeczną, głównie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Prelekcja Walewskiego koncentrować będzie się na scenariuszach ekonomicznych na najbliższe miesiące, a także wątku inflacji i jej wpływu na gospodarkę i rynek hotelarski.

W latach ubiegłych Gośćmi Honorowymi Forum Hotel Trends, byli m.in. Paweł Borys, Robert Gwiazdowski, czy Mikołaj Wild.

Organizowana przez wydawcę „Hotelarza” konferencja Hotel Trends to nie tylko pasjonujące dyskusje toczone na scenie przez uznane branżowe autorytety. To także elitarne wydarzenie, integrujące w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego z Polski i panelistów z całej Europy. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty, tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

To najskuteczniejsza platforma do rozwinięcia Twojego biznesu i zacieśniania relacji biznesowych na najwyższym poziomie!

/ Ponad 350 uczestników stacjonarnie i ponad 200 online, 6 wyjątkowych paneli dyskusyjnych toczonych w gronie liderów z Polski i całej Europy

/  Miejsce, gdzie kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej

 Networking na najwyższym poziomie i wieczorna Gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na „Hotelarzy Roku 2023”

Przeczytaj relację z ubiegłorocznej edycji Forum

Szczegóły znajdziesz na stronie www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *