VHM z umową zarządzania hotelem w Wisełce k. Międzyzdrojów   INWESTYCJE

Spółka VHM Hotel Management zawarła umowę o zarządzanie powstającym w Wisełce koło Międzyzdrojów 91 pokojowym hotelem Glar. Ten powstający na wyspie Wolin obiekt, pierwszych gości przyjąć ma już za niecały rok.

Obiekt będzie dysponował także salami konferencyjnymi, wraz zapleczem o łącznej powierzchni 300 m kw., restauracją oraz basenem i SPA.

Jak pisaliśmy w 2021 roku, inwestorem obiektu jest firma „Poręczenia Kredytowe”, spółka córka Europejskiej Fundacji Rozwoju Wsi Polskiej. Fundacja posiada już jeden podobny obiekt w Grodnie k. Międzyzdrojów, jednak stał się on obecnie niewystarczający. -Potrzebujemy więcej miejsca na konferencje i spotkania z dziedziny ochrony przyrody, nauki, edukacji i kultury. Ponadto goście przyjeżdzający do Grodna na konferencje będą mogli dodatkowo skorzystać z zaplecza jakie oferować będzie hotel w Wisełce - powiedział Artur Balazs, prezes Fundacji.

Na zdjęciu od l.: : Mariusz Kubala, członek zarządu VHM HM, Andrzej Sochaj, prezes „Poręczenia kredytowe”, Wojciech Popis, wiceprezes VHM HM

Spółka VHM Hotel Management posiada duże doświadczenie jako operator hoteli, działających pod międzynarodowymi markami (Hampton by Hilton Gdańsk Old Town, Hampton by Hilton Olsztyn, Hampton by Hilton Białystok, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza). Podpisała również umowy na zarządzanie obiektami „Nickel Resort & SPA” w Grzybowie i Szklarskiej Porębie oraz hotelem „Radisson Resort & Suites" w Ustroniu Morskim.

-Możliwość współpracy w projekcie o tak interesującym profilu i zakresie usług, zlokalizowanym w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, będzie dla naszej organizacji ciekawym doświadczeniem, gdzie wykorzystując naszą wiedzę i zaangażowanie stworzymy atrakcyjną destynację zarówno rekreacyjno–wypoczynkową, jaki i konferencyjno-szkoleniową. - dodaje Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management.

Otwarcie hotelu GLAR planowane jest na drugi kwartał 2024 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *