XX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy. Wygrała załoga z Roberts Port Lake Resort & SPA

W dniach 17–19 września w Hotelu Amax w Mikołajkach odbyły się XX Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, których organizatorem są Polskie Hotele Niezależne, a do udziału w wydarzeniu zapraszają corocznie wszystkich hotelarzy z całej Polski. Podczas eventu poza rywalizacją hotelarskich załóg na Jeziorze Mikołajskim organizatorzy zadbali również o możliwość spędzenia czasu w przyjaznym gronie hotelarzy m.in. podczas uroczystej kolacji.

W tegorocznej edycji regat wzięło udział trzynaście załóg hotelarzy z całej Polski, nie zabrakło również wielu kibiców i przyjaciół z branży.  Regaty wygrała załoga hotelu Roberts Port Lake Resort & SPA w Starych Sadach. Na podium znalazły się również załogi hoteli Szczawnica Park i Amax. Najlepszą załogą z Polskich Hoteli Niezależnych została załoga hotelu Willa Port z Ostródy.

– To dla nas zaszczyt i ogromna przyjemność móc już po raz dwudziesty gościć Hotelarzy-Żeglarzy na jednym z kluczowych wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych, których celem jest integracja naszej branży poprzez sport. Nasza przygoda pod żaglami to zdrowa rywalizacja, wzajemny szacunek wszystkich załóg, szczere uśmiechy i trwałe relacje mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskich Hoteli Niezależnych. – Ogromnie cieszy mnie widok startujących w regatach, którzy z roku na rok podejmują to wyzwanie i z coraz większym zaangażowaniem podchodzą do zawodów. Dziękuję wszystkim hotelarzom i partnerom Polskich Hoteli Niezależnych, którzy wzięli udział w regatach. Hotelarze idealnie wpisują się w możliwość żeglowania na szerokich wodach nieograniczonych możliwości dosłownie i w przenośni.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 26 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *