Wirtualna półeczka

Autor: Mieczysław T. Starkowski
Idzie lato, robi się ciepło, dlatego chętniej będziemy się ruszać z domu, a więc i nocować w hotelach. Miejsc noclegowych dość szybko przybywa. Coraz częściej nie jesteśmy już skazani na usługi lokalnego monopolisty.

W wielu miejscowościach mamy wybór, a w niektórych - nawet spory. To dobrze, że możemy wybierać, czasem jednak ten wybór jest bardzo trudny. Aż do bólu głowy. Ale żyjemy w XXI wieku, czyli w sukurs przychodzi nam technika. A poprzednie stulecie zostawiło nam internet. Wynalazek, który każdego dnia dopiero usiłujemy zdefiniować. Najtęższe głowy filozofują: dobrodziejstwo to czy przekleństwo?

Na szczęście czy na zatracenie świata? A dla hotelarza? Wielu ludzi nie ma wątpliwości. Już dziś żyją w wirtualnej rzeczywistości. Bez internetu nie ma dla nich życia. Ale i pozostałym - tym "normalnym" - globalna sieć raczej pomaga niż przeszkadza.

Między innymi pomaga znaleźć hotel. Za dwa tygodnie Jan Kowalski wybiera się do Krakowa. Nigdy tam nie był, nie zna miasta, nie zna hoteli. Szukając w książce telefonicznej i dzwoniąc, straciłby pewnie parę godzin. A przy okazji - fo [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *