Pomysł na tanie nocowanie

Na początku roku 2007 w Warszawie powinien rozpocząć się program aktywizacji bezrobotnych kobiet, którego efektem ma być powstanie taniej bazy noclegowej w stolicy.
Pomysł warszawskich urzędników jest prosty: stworzenie w Warszawie sieci kwater, w których będzie można niedrogo - do 100 zł od osoby - przenocować.

Zdaniem pomysłodawców zapotrzebowania na tanie usługi hotelowe w stolicy jest ogromne, i będzie nadal rosło, w związku z rozwojem tanich linii lotniczych. Michał Nykowski, dyrektor Stołecznego Biura Informacji Turystycznej chce, by początkowo w sieci zatrudnione były wyłącznie kobiety i zamierza zdobyć na uruchomienie całej akcji fundusze z Unii Europejskiej.

Miasto obiecuje, że poza szkoleniem uczestnicy programu otrzymają 12 tys. zł bezzwrotnej zapomogi na drobny remont oraz zakup komputera, dzięki któremu kwatery prywatne będą połączone wspólną siecią sprzedaży. Tanie noclegi będą sprzedawane przez internet oraz przez miejskie punkty informacji turystycznej.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *