Jubileusz 20-lecia hotelu Podlasie w Białymstoku

3-gwiazdkowy hotel Podlasie w Białymstoku z 80 pokojami, trzema salami konferencyjnymi, restauracja Lipcowy Ogród, sala zabaw oraz – wizytówka obiektu – ogrodem w październiku świętował 20-lecie działalności.

– Jesteśmy zaszczyceni, że przez dwie dekady mogliśmy być częścią niezapomnianych wspomnień i podróży. Wszystkie osiągnięcia ostatnich 20 lat to zasługa naszych gości, którzy wybierają właśnie nas jako swój dom poza domem. To sukces naszych pracowników i partnerów, którzy wnieśli ogromny wkład w nasz rozwój. Obecnie tworzymy zespół ponad 100 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą z nami wspólną historię od dwóch dekad  – mówi Urszula Dębowska, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu. – Z okazji 20 lat podjęliśmy decyzję o aktualizacji logo obiektu. Element drzewa pozostał jako symbol podlaskiej natury. Dodany klucz jest symbolem naszego zakorzenienia w hotelarstwie, łączy nowoczesne rozwiązania z tradycją obiektu i regionu.

Ruszyła również nowa strona internetowa www.hotelpodlasie.pl, umożliwiająca łatwiejsze i bardziej intuicyjne korzystanie z usług hotelu. Stronę stworzyła firma Profitroom, W tym roku hotel dołączył też do prestiżowej grupy Polskich Hoteli Niezależnych, które wyróżnia jakość, autentyczność oraz gościnność. Przynależność do PHN to korzyści przede wszystkim dla gości – posiadanie karty Prestige Club daje dostęp do zniżek w kilkudziesięciu hotelach w całej Polsce.

– Z myślą o gościach biznesowych otworzyliśmy nowoczesną sale Business Room, przestrzeń na spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne, szkolenia i warsztaty, która idealnie sprawdza się przy pobytach służbowych – dodaje Ewa Jarmołowska, kierownik recepcji.

Dodatkowo w odpowiedzi na oczekiwania rodzin z dziećmi w hotelu Podlasie powstała sala zabaw Happy Garden, do której zaprasza Ogrodnik Lipcuś, bajkowa postać hotelowej restauracji Lipcowy Ogród. Atrakcje dostosowane są do różnych grup wiekowych z zabawkami interaktywnymi, zjeżdżalnią, ścianką wspinaczkową, PlayStation, kącikiem kreatywnym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *