W Warszawie na Pradze planowany jest aparthotel Nano Apart w condo   INWESTYCJE

Spółka Hotele Grochowska przygotowuje na Pradze Południe w Warszawie przy ul. Grochowskiej inwestycję aparthotelową Nano Apart z 217 lokalami wykończonymi pod klucz w standardzie, jak informuje deweloper, odpowiadającym czterem gwiazdkom hotelowym. Inwestor deklaruje 7,5 proc. zwrotu rocznie dla nabywców lokali pod wynajem, którym zajmie się „profesjonalny operator”.

W Nano Apart zlokalizowanym koło osiedla Ostrobramska znajdą się: 210 pokoi o powierzchni od 21 do 30 m kw. i siedem z oddzielnymi sypialniami o powierzchni 34 m kw., wszystkie z aneksami kuchennymi, recepcja, restauracja Stacja Grochów, serwująca również śniadania dla gości aparthotelu, pralnia i garaż podziemny. Jak informuje spółka: „Rynek warszawski to całoroczne obłożenie pokoi hotelowych przez klientów biznesowych i turystycznych. W Warszawie sezon trwa przez cały rok, a Ty zarabiasz 7,5% w skali roku!”. W projekcie wzięto pod uwagę ekologiczne rozwiązania jak rekuperacja, pompa ciepła, klimatyzacja pasywna i fotowoltaika. Otwarcie Nano Apart planowane jest do końca 2025 r.

Właścicielem spółki Hotele Grochowska jest deweloper TPPI, obecny na rynku od blisko 30 lat, który zrealizował inwestycje mieszkaniowe oraz handlowe w Warszawie, Wołominie i Pruszkowie.  


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *