Polskie Hotele Niezależne ogłosiły kalendarium ogólnopolskich wydarzeń na rok 2024: Bal Hotelarza, Kobieta-Hotelarz, Camp Hotelarzy i Regaty

Polskie Hotele Niezależne corocznie organizują ogólnopolskie wydarzenia branżowe, do udziału w których zapraszają wszystkich hotelarzy. Na rok 2024 zaplanowane zostały:

BAL HOTELARZA / 12.01 w 5-gwiazdkowym hotelu Szczawnica Park

KONFERENCJA KOBIETA HOTELARZ / 8.03 w 5-gwiazdkowym hotelu Willa Port w Ostródzie

CAMP HOTELARZY / 27.05 - Moda, sztuka i hotelarswo

REGATY ŻEGLARSKIE HOTELARZY / 22-24.09 w hotelu Amax w Mikołajkach.

Szczegóły i informacje na temat poszczególnych Wydarzeń Polskich Hoteli Niezalenych, w tym w jaki sposób dokonać rezerwacji, można znaleźć na stronie www.polskiehoteleniezalezne.pl/blog , a także na Fanpage organizatora.

– Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach wydarzeń Polskich Hoteli Niezależnych, dedykowanych dla wszystkich hotelarzy oraz naszej całej branży. Wierzymy, że każdy
znajdzie coś dla siebie, ale zapewniam, warto być na wszystkich tych spotkaniach. Dbamy o ich różnorodność, merytorykę, ale przede wszystkim konsekwentnie stwarzamy okazję do naszych spotkań, dyskusji, bycia razem. Powtarzalność wydarzeń również nie jest przypadkowa. Bal Hotelarza po raz czwarty, Kobietę Hotelarz i Camp Hotelarzy trzeci, a Regaty organizujemy już po raz dwudziesty pierwszy –  mówi Elżbieta Lendo, prezes Polskich Hoteli Niezależnych. – Cykliczne spotkania gwarantują kontynuację wielu ambitnych pomysłów rodzących się na spotkaniach, wnikliwość w poruszane kwestie, szukanie najkorzystniejszych rozwiązań. Wreszcie budują trwałe relacje pomiędzy nami, hotelarzami oraz naszymi partnerami biznesowymi. Żaden hotel, żaden hotelarz nie będzie optymalnie funkcjonował w odosobnieniu. Wiemy, ile daje nasza konsolidacja i jedność, choćby na przykładzie PHN. Nasza branża powinna się integrować, hotelarze powinni się ze sobą znać, aby nie tylko wymieniać się wiedzą czy poglądami, ale żeby również mówić jednym, wspólnym głosem. Powinniśmy na bieżąco, bezpośrednio komunikować się, żeby wyprzedzać trendy, być gotowymi na zmiany, a wreszcie kreować standardy i coraz lepszy wizerunek polskiego hotelarstwa.  Serdeczne zapraszam i do zobaczenia.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to wiodące na rynku hotelarskim w Polsce konsorcjum marketingowe, które od 26 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Hotele należące do Grupy to rodzime, wyjątkowe i różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.

Więcej: www.polskiehoteleniezalezne.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *