Stworzony w tym roku KS Arłamów liderem w B Klasie na półmetku rozgrywek

W tym roku prezes Hotelu Arłamów, Michał Kozak, w ramach działań integracyjnych pracowników stworzył klub KS Arłamów, który zgłoszony został do rozrywek w B Klasie. Po rundzie jesiennej KS Arłamów jest liderem tych rozgrywek.

W górnym rzędzie od lewej :
Krzysztof Stefanowski - trener - Specjalista ds. Sportu i Rekreacji
Paweł Forys - kierownik drużyny - Kierownik Karczmy
Michał Kozak - Prezes Zarządu
Daniel Wójcik - Specjalista ds. Sportu i Rekreacji
Arkadiusz Saj - F&B Manager
Maksymilian Pawliszak - Specjalista ds. Sportu i Rekreacji
Radosław Korczak - Manager ds. Sportu i Rekreacji
Waldemar Gierczak - Specjalista ds. gastronomii - Kucharz
Jakub Brodzicki - Specjalista ds. Sportu i Rekreacji
Damian Gloc - Specjalista ds. Sportu i Rekreacji
W dolnym rzędzie od lewej:
Maciej Gierczak - Specjalista ds. gastronomii
Grzegorz Beer - Specjalista ds. gastronomii
Miłosz Pleskacz - Manager recepcji
Adrian Kalawski - Specjalista ds. gastronomii
Vladyslav Valihura - Recepcjonista
Paweł Gromadzki - Specjalista ds. gastronomii - cukiernik
Piotr Brajczewski - z-ca Managera Sportu
Zabrakło kontuzjowanych wówczas:
Artur Majer - z-ca Managera Sportu
Mariusz Wróbel - Manager SPA
Witold Antochów - Dyrektor Zarządzający

Jak tłumaczył w wywiadzie opublikowanym w sierpniowym wydaniu „Hotelarza” Michał Kozak: „Sport jest wpisany w DNA Arłamowa. Ze sportem profesjonalnym i ze sportowcami, którzy nas odwiedzają, przygotowując się do swoich rozgrywek i zawodów, mamy do czynienia na co dzień. Pracownicy, którzy tworzą Arłamów team, też mają dusze sportowców i chcieliśmy wykorzystać jakoś to zacięcie sportowe. Ale są dwa założenia: trzeba być naszym pracownikiem i nikomu za grę w KS Arłamów nie płacimy. To ma być czysty fun, powrót sportu do korzeni, zdrowa, amatorska rywalizacja na boisku o standardzie międzynarodowym, jakie jest w Arłamowie, oraz na boiskach naszych rywali, niekoniecznie spełniających standardy reprezentacji Polski. Chcemy się dobrze bawić i integrować poprzez sport – kwintesencja programu #ArłaMOVE w praktyce”.

Zapytaliśmy wówczas: A co, gdy KS Arłamów zacznie awansować do wyższych lig?

– To wtedy będziemy się martwić (śmiech).

I chyba to już czas się martwić. Po rundzie jesiennej KS Arłamów jest liderem w swojej lidze z dziewięcioma wygranymi (m.in. 7 - 0 z Fortem Jaksamanice i 10 - 2 z Walawianką Walawa), jednym remisem (z Radą Orzechowce) i dwóch porażkach (z Bizonem Medyka i LKS Ujkowice, nad którym obecnie na 2 pkt przewagi).

Michał Kozak po rundzie jesiennej napisał na LinkedInn: „To dla mnie zawodowo bardzo ważny projekt ❗❗❗ KS Arłamów ⚽ to klub tworzony tylko przez pracowników Hotel Arłamów. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi sportowcami na świecie, którzy u nas przygotowują się do zawodów. Wiemy czego oczekują. Rozumiemy ich potrzeby. Czujemy ducha rywalizacji sportowej.
Dlatego też chcieliśmy jako #ArłaTEAM zrobić coś razem, coś sportowego, coś, co da upust naszym amatorskim, sportowym ambicjom, coś, co nam pozwoli iść do korzeni sportu, do potrzeby rywalizacji sportowej z dala od jej komercyjnego wymiaru... zupełnie amatorsko...
Szatnia, zapach, atmosferka, trening i końcowy wynik (…)/
Tabela się zgadza 😂 To jednak dopiero połowa drogi. Miarą naszej pracy jest skuteczność, wiec jeśli na koniec sezonu miejsce się nie zmieni będzie ok:)
Dziękuję drużynie, kibicom, sympatykom i sztabowi... Liczę na wiosnę 💪

PS. W hotelarstwie, w usługach, nikt nic nie zrobi samemu, żaden prezes, żaden recepcjonista, żaden kelner... Czuję to na co dzień, liczy się zespół❗❗❗

PS1. Radosław Korczak dzięki, że to spinasz !!!

PS2. Czekamy w KS Arłamów na inne sekcje”".


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *