W Opolu otwarty został Hygge Hotel   OTWARCIA

Na obrzeżach Opola przy ul. Dworcowej otwarty został 3-gwiazdkowy Hygge Hotel z 17 pokojami (w tym o podwyższonym standardzie z tarasem i jacuzzi), częścią konferencyjną na 150  osób, restauracją z ogrodem zimowym, strefę wellness, SPA, rooftop barem oraz salą zabaw i strefą malucha na świeżym powietrzu. Hotel dba o środowisko, ograniczając ślad węglowy. Korzysta z paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i rekuperatorów.

Flotę samochodów zasilą auta elektryczne, a dla gości i personelu do dyspozycji będą stacje ładowania, aby nie emitować spalin do atmosfery. W przygotowywanej strefie wellness & beauty hotelu oferowane będą m.in. gabinet kosmetyczny,masaże, laserowa depilacja, endermologia, thermolifting i kriolipoliza oraz sauna i jacuzzi.

Inwestorem hotelu są właściciele podopolskiej ModernGroup, która zajmuje się m.in. produkcją pasz sypkich dla drobiu w ModernFeed, produkcją nawozów w ModernCalc, produkcją ma wylęgarnię piskląt ModernHatch, a także zajmuje się hodowlą brojlerów linii Ross oraz Cobb w ModernFarms.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *