Rozpoczęło się głosowanie internautów na Hotel z Pomysłem 2023. Zakończenie 31 grudnia   "HOTELARZ"

W tym tygodniu na stronie „Hotelarza” www.hzp.e-hotelarz.pl/zgłoszenia/  rozpoczęło się głosowanie na Hotel z Pomysłem Rok 2023. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało 43 hotele i obiekty hotelowe od 5-gwiazdkowych hoteli sieciowych w największych miastach po oryginalne obiekty w regionach turystycznych. Głosowanie trwa do 31 grudnia do godz. 23.59.

Na początku stycznia ogłosimy w serwisie www.e-hotelarz.pl zwycięzcę głosowania internautów, natomiast w styczniowym wydaniu „Hotelarza” przedstawimy wyniki głównego głosowania 30-osobowej Kapituły, składającej się z najlepszych ekspertów hotelarskich i turystycznych, którzy wybiorą zwycięzcę konkursu i podzielą się uzasadnieniami swoich wyborów.

Ideą Konkursu Hotel z Pomysłem jest przedstawianie ciekawych rozwiązań architektonicznych, pomysłów o dużych walorach estetycznych i użytkowych. Promowanie inicjatyw łączących najnowsze trendy z zakresu architektury, designu i zarządzania ze specyfiką polskiego rynku. Do udziału w Konkursie zapraszamy również właścicieli obiektów powstałych w nietypowych budynkach posiadających niecodzienną lub rzadko spotykaną lokalizację.

W ubiegłym roku Hotelem z Pomysłem wybrany został przez Kapitułę Saski, Curio Collection by Hilton w Krakowie, a wcześniej m.in. NYX Hotel Warszawa, Cukrownia Żnin, Moxy Praga Warszawa, Renaissance Warszawa, Indigo Warszawa i Kraków, Puro Wrocław i Poznań, Andel’s Łódź i Kraków, Hilton Gdańsk, Arłamów, Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, Narvil w Serocku, czy Poziom 511 w Ogrodzieńcu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *