Hotel Sheraton Warsaw świętuje 15-lecie

W maju hotel Sheraton w Warszawie świętuje 15-lecie czyli kryształową rocznicę. W ciągu 15-stu lat hotel był domem dla 1.5 miliona gości, w tym polskich i międzynarodowych gwiazd, a także fundamentem dla rozwoju kolejnych obiektów sieci Starwood w Polsce.


We wtorek 24 maja dyrekcja hotelu hucznie obchodziła 15-lecie obiektu podczas „Kryształowej Gali”. Sala balowa hotelu Sheraton Warsaw na ten wieczór zmieniła się w kryształową krainę do której zostali zaproszeni przyjaciele, klienci i partnerzy biznesowi obiektu.

 

O stronę muzyczną wydarzenia zadbał zespół Me Myself & I oraz Kind of Blue, który grał światowe standardy we własnych aranżacjach. Szef kuchni – Artur Grajber zadbał o stronę kulinarną wydarzenia, serwując specjalnie skomponowane na tę noc perełki kulinarne. Kulminacyjnym punktem wieczoru była degustacja kryształowego tortu.

 

 

Galę swoją obecnością uświetnili m. in. Ewa Kuklińska, Beata Tadla, Karina Kuncewicz, Piotr Zelt, Aleksandra Nieśpielak, czy Jacek Karnowski.

 

 


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Hotel Sheraton Warsaw świętuje 15-lecie

 1. te wszystkie Sheratony i inne Hi,ltony zabijają polskich hotelarzy. Powinnismy im odpowiednio podziekowac.

 2. Mam nadzieję, że nie namawiasz nas do przestępstwa w ramach podziękowań 🙂

  PS. Swoją drogą, mogli ściągnąć gwiazdy większego formatu.

 3. to jest nasza Polska ziemia, tu jest miejsce tylko dla naszych PRAWDZIWIE POLSKICH, a co najważniejsze KATOLICKICH HOTELI.
  Obcym wrażym hotelom, gdzie rozwiązłość, prostytucja i zepsucie powiedzmy WONT i WARA!!!

 4. Ty, Marek, słonko zbyt mocno w Twój czerep grzało? Może tak „wont” na onet?
  Gdyby nie te sieciówki, to wciąż w polskich hotelach byłoby jak w PRL… Nie pamiętasz? Zapytaj kogoś starszego a może madrzejszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *