Firma Spa Zone oddała w tym miesiącu kolejny obiekt w Hotelu Bukovina

Firma Spa Zone, projektująca i wykonująca pod klucz inwestycje wellness i spa oddała w tym miesiącu kolejny wspaniały obiekt. Jest to kompleksowe Spa w Hotelu Bukovina**** w Bukowinie Tatarzańskiej, sąsiadującego ze sławnymi już basenami termalnymi.


Można tam skorzystać z łaźni śródziemnomorskiej  (to już druga tego typu łaźnia budowana przez Spa Zone w Polsce, a która jest u nas wciąż całkowitą nowością), wyposażona w podgrzewane leżaki, podmuchy świeżego, ciepłego powietrza oraz delikatną mgiełką zwilżającą ciało. Kolejnymi pomieszczeniami są  łaźnia błotna, sauna fińska z pełnym przeszkleniem ściany wejściowej, studnia lodowa oraz kostkarka z lodem, którym nacieramy ciało po skorzystaniu np. z gorącej sauny suchej. Przepiękna łaźnia rzymska - trzystopniowe siedzisko, nowoczesny design ścian oraz sufit z konstelacją gwiazd tworzą z tego miejsca pomieszczenie, w którym warto odpocząć i zanurzyć się w otaczającej nas parze wodnej. Całe spa uzupełnia siedzisko do moczenia stóp oraz natrysk z atrakcjami.


Firma Spa Zone swoje pomieszczenia Spa buduje z gotowych elementów łaźni pociętych na bloki bezpośrednio w fabryce Lux Elements podczas produkcji. Wszystko jest wymierzone do milimetra i produkowane stricte wg projektu.


Poza wykonawstwem firma świadczy usługi serwisowe urządzeń. Zapraszamy na www.spazone.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *