Firma Lux Elements otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce

Już drugi rok firma Lux Elements, która jest producentem polistyrenowej pianki sztywnej dla rynku budowlanego, sanitarnego i wellness, wprowadza na nasz rynek swoje produkty. Od tego roku działa w Krakowie przedstawicielstwo tej firmy.


LUX ELEMENTS wykonuje m.in. kompletne konstrukcje łaźni parowych. Specjalna technika produkcji umożliwia przygotowanie dużych elementów budowlanych z pianki sztywnej, pociętych na bloki, które idealnie dopasowują się do siebie w trakcie budowania łaźni parowej. Materiał jest lekki i wodoodporny, przeznaczony do pokrycia mozaiką, tynkiem lub pomalowania Produkcja pomieszczeń Spa postępuje dwutorowo. Są to indywidualne koncepcje o nazwie CONCEPT -  to grupa produktów dostosowana do indywidualnych koncepcji oraz elementów konstrukcyjnych w zakresie wypoczynku i spędzania wolnego czasu. Dowolność pomysłów podczas projektowania jest praktycznie bez granic.


Nowoczesne i elastyczne metody produkcji umożliwiają przygotowanie dużych obiektów w wielu kształtach.
Druga grupa to standardowe elementy łaźni, moduły. Z grupy produktów MODUL można wybrać pomiędzy kwadratowymi lub prostokątnymi konstrukcjami łaźni parowych w określonych wymiarach z czterema rodzajami dachu oraz sześcioma wariantami siedziska. Kabiny są dostarczane w kompletnym zestawie do montażu wraz z drzwiami.


Poza wspomnianymi pomieszczeniami Spa, firma produkuje płytę budowlaną jako materiał bazowy wykorzystywany jako okładziny ścienne, obudowy wanien, balaty pod umywalki, brodziki i kabiny natryskowe i wiele innych, produkty mające zastosowanie w pomieszczeniach mokrych. Więcej informacji pod http://www.luxelements.de/lux_pl/index.htm


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *