Leonardo Royal Warszawa powiększa się o 184 pokoje

Warszawski hotel Leonardo Royal ze 178 pokojami na górnych piętrach wieżowca JM Tower powiększy się o 184 pokoje na niższych kondygnacjach, wcześniej przeznaczonych na funkcje biurowe, do 362 pokoi.

Rozpoczynający się wraz z przejęciem nowej części remont obejmie również sale konferencyjne, które zostaną oddane do użytku w trzecim kwartale tego roku. Jeszcze przed wakacjami goście będą mogli korzystać z nowej restauracji, baru i lobby. Kolejnym etapem będzie remont obecnie funkcjonujących pokoi, a całość inwestycji zakończy się w 2025 r. Rozbudowa i remont tego pierwszego hotelu Leonardo w Polsce, otwartego w 2017 r., to część strategii rozwoju sieci Leonardo Hotels w Europie Centralnej, dla której Polska to kluczowy rynek, na którym obecnie działają jej cztery hotele (również NYX Hotel w Warszawie i dwa Leonardo Boutique w Krakowie).

– Rozbudowa hotelu Leonardo Royal Warsaw podkreśla znaczenie polskiego rynku dla Leonardo Hotels Central Europe. Dzięki nadchodzącej renowacji przestrzeni publicznych i sal konferencyjnych oferujemy wszystkim gościom, a szczególnie gościom biznesowym, jeszcze bardziej atrakcyjną lokalizację w centrum stolicy. Chciałbym podziękować właścicielom, czyli rodzinie Mendelka, za jej niezachwiane wsparcie i współpracę, a także zespołowi Leonardo Hotels za poświęcenie i wspólny wysiłek, które umożliwiły tę ekspansję – mówi Yoram Biton, dyrektor zarządzający Leonardo Hotels Central Europe. 4-gwiazdkowy Leonardo Royal Warsaw znajduje się na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w 28-piętrowym wieżowcu JM Tower.

– Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem sieci Leonardo Hotels w Polsce. Od samego początku bardzo docenialiśmy jego lokalizację. Kwestią czasu było podniesienie standardu hotelu i pozyskanie dodatkowych przestrzeni. Cieszę się, że nasz partner, właściciel JM Tower, zaufał Leonardo Hotels, oddając nam kolejne piętra w zarządzanie. To również sygnał dla naszych gości, pracowników i inwestorów, że jesteśmy marką prężnie działającą w Polsce i na arenie międzynarodowej, a współpraca z nami daje gwarancję rozwoju. Wierzę, że rozbudowa Leonardo Royal Warsaw nie będzie jedynym w tym roku ważnym krokiem dla rozwoju Leonardo Hotels w Polsce – komentuje Paulina Kołodziejczyk, multi property manager Leonardo Hotels Poland.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *