Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 02/2005, RYNEK HOTELI » Co z tym Hyattem?!

Co z tym Hyattem?!

Przemyślane zarządzanie personelem i znajomość specyfiki kraju, w którym się pracuje, to bardzo ważne umiejętności dyrektora hotelu.

Hyatt to jedna z najlepszych sieci hotelowych na świecie. Na tę opinię składa się nie tylko wysoki poziom obsługi i standard obiektów, ale również to „coś”, co wyróżnia hotele Hyatt spośród innych marek hotelowych – połączenie nowoczesnego stylu z prestiżem. W obiekcie tej sieci będzie się dobrze czuł zarówno książę Karol, jak i Mick Jagger. Nie inaczej jest w warszawskim Hotelu Hyatt (pod warunkiem że w trakcie pobytu gościa nie zmieni się nagle połowa personelu…).


Klasa w formie

Warszawa wiele sobie obiecywała po tym hotelu. Hyatt jest patronem nagrody Pritzkera, będącym w świecie architektury tym, czym Oskar dla filmu. Okazało się jednak, że Warszawa to nie Barcelona i w tym mieście deweloperzy mają pierwszeństwo przed artystami. Postawiono tu na maksymalne wykorzystanie działki, nie zostawiając architektom pola na odważne eksperymenty. Na szczęście hotel znacznie lepsze wrażenie niż od zewnątrz robi od wewnątrz. Zaprojektowany ręką Lorenzo Belliniego obiekt w momencie otwarcia zaskakiwał prostotą i funkcjonalnością wnętrz oraz doborem materiałów. Na tle amerykańskiego baroku Sheratona i nowobogackiego stylu Marriotta Hyatt prezentował Warszawie nowoczesność po nowemu. Projektanci, odwołując się do japońskich ogrodów zen, nie zapomnieli przy tym zaprojektować bardzo wygodnych, przestronnych i eleganckich pokoi.


Pierwsza rysa: na wizerunku

Na otwarcie hotelu czekano długo. Kiedy się go doczekano, okazało się, że firmy budowlane i dostawcy wyposażenia nie otrzymali pieniędzy. Na zamiesza [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.Dostęp dla prenumeratorów Hotelarza
Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl


Autor: Zbyszek Bugaj

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W polskich hotelach może zabraknąć pracowników ze Wschodu

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy imigracyjnej, który przewiduje złagodzenie przepisów dla pracowników z krajów spoza UE – informuje „Sueddeutsche Zeitung“. W konsekwencji może to doprowadzić (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA