Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Polska » Hotel Krasicki nominowany do konkursu World Luxury Hotel Awards 2013

Hotel Krasicki nominowany do konkursu World Luxury Hotel Awards 2013


Hotel Krasicki z Lidzbarka Warmińskiego, zrzeszony w grupie Polish Prestige Hotels & Resorts, został nominowany do konkursu World Luxury Hotel Awards 2013, w którym nagradzane są ikony luksusowego hotelarstwa na świecie.
Nagroda ta przyznawana jest od 2006 roku, a jej celem jest wyróżnienie hoteli, które charakteryzują się perfekcyjną jakością świadczonych usług. Wyróżnienie to jest jednocześnie dowodem uznania dla ich światowej klasy, a także dowodem poświęcenia, entuzjazmu i zasłużonego miejsca danego obiektu w czołówce luksusowych hoteli świata.

Wysoki poziom konkursu i związany z tym prestiż wyróżnienia World Luxury Hotel Awards stanowi bodziec i zachętę do dalszego podnoszenia jakości świadczonych usług hotelowych.

Głosowanie w plebiscycie potrwa od 24 czerwca 2013 do 26 lipca 2013 r., a głosy oddawać można na stronie: www.luxuryhotelawards.com/vote-hotel (od 24 czerwca do 26 lipca 2013).

Komentarze: 2 dla “Hotel Krasicki nominowany do konkursu World Luxury Hotel Awards 2013”

  1. world nie word w tytule. proszę poprawić ;-)

    • Uznajmy, że sprawdzaliśmy spostrzegawczość naszych Czytelników ;) .
      A tak poważnie to dzięki za zwrócenie uwagi na literówkę :)

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA