Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Warszawa od Kuchni

Warszawa od Kuchni

To akcja promująca warszawską gastronomię, na którą można zgłaszać również restauracje hotelowe. Hotelarz objął akcję patronatem branżowym.Jest to już III edycja akcji organizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców (WIP). W tym roku hasło to „Wrócę tu ponownie!”. Akcja szczyci się poparciem władz miasta st. Warszawy i Samorządu Województwa.

 

Cele akcji:

  • zarekomendowanie najlepszych warszawskich restauracji

  • przedstawienie gastronomii jako produktu turystycznego miasta

  • wytyczenie gastronomicznych tras w mieście

  • przekierowanie strumienia turystów do miejsc o sprawdzonej renomie – do restauracji ze Złotym Widelcem

  • promowanie i wykreowanie potraw warszawskich

  • prezentacja kuchni z różnych regionów świata


Udział w akcji oprócz wymiaru marketingowego ma również przełożyć się na budowanie pozytywnego wizerunku restauracji jako Mecenasa Dobrego Smaku.

Dlatego też Hotelarz i Warszawska Izba Przedsiębiorców serdecznie zapraszają restauracje stołeczne do wzięcia udziału w III edycji akcji rekomendującej Warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”. Materiały umożliwiające zgłoszenie (regulamin, bon, formularz) dostępne na: http://wipwarszawa.org/konkursy/warszawa-od-kuchni.

Zgłoszenia należy dokonać na: biuro@wipwarszawa.org.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA