Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Warszawa od Kuchni

Warszawa od Kuchni

To akcja promująca warszawską gastronomię, na którą można zgłaszać również restauracje hotelowe. Hotelarz objął akcję patronatem branżowym.Jest to już III edycja akcji organizowanej przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców (WIP). W tym roku hasło to „Wrócę tu ponownie!”. Akcja szczyci się poparciem władz miasta st. Warszawy i Samorządu Województwa.

 

Cele akcji:

  • zarekomendowanie najlepszych warszawskich restauracji

  • przedstawienie gastronomii jako produktu turystycznego miasta

  • wytyczenie gastronomicznych tras w mieście

  • przekierowanie strumienia turystów do miejsc o sprawdzonej renomie – do restauracji ze Złotym Widelcem

  • promowanie i wykreowanie potraw warszawskich

  • prezentacja kuchni z różnych regionów świata


Udział w akcji oprócz wymiaru marketingowego ma również przełożyć się na budowanie pozytywnego wizerunku restauracji jako Mecenasa Dobrego Smaku.

Dlatego też Hotelarz i Warszawska Izba Przedsiębiorców serdecznie zapraszają restauracje stołeczne do wzięcia udziału w III edycji akcji rekomendującej Warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”. Materiały umożliwiające zgłoszenie (regulamin, bon, formularz) dostępne na: http://wipwarszawa.org/konkursy/warszawa-od-kuchni.

Zgłoszenia należy dokonać na: biuro@wipwarszawa.org.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA