Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Polska » Gamma Discover – nietypowe szkolenia i eventy

Gamma Discover – nietypowe szkolenia i eventy


Hotele często wzbogacają swoją ofertę o możliwość przeprowadzenia szkoleń, wyjazdów integracyjnych czy innego rodzaju eventów. Bardzo często klienci, szukając odpowiednich miejsc, już na wstępie pytają o kontakty z firmami zajmującymi się różnego rodzaju szkoleniami. Większą szansę na pozyskanie klientów ma ten hotel, który zaoferuje coś oryginalnego, dlatego warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez firmę Gamma w ramach oferty Gamma Discover.

Gamma Discover powstała jako odpowiedź na oczekiwania działów Human Resources poszukujących nowych, efektywnych i ciekawych sposobów na zmotywowanie, zintegrowanie czy przeszkolenie pracowników. Wiele firm, zwłaszcza dużych korporacji, poszukuje zajęć i miejsc wychodzących poza szkoleniową przeciętność. Dużych klientów korporacyjnych pozyska ten hotel, który na zapytanie ofertowe odpowie czymś więcej, niż tylko wyceną sali szkoleniowej i cateringu. – podkreśla Marcin Juchniewicz, dyrektor projektu Gamma Discover. – Elementem, który zadecyduje o wyborze hotelu, może być możliwość przeprowadzenia niestandardowych, niestosowanych wcześniej rozwiązań z zakresu szkoleń, integracji czy zabawy. Może to być udział w sztuce teatralnej – zamiast kolejnych warsztatów ze sztuki występowania publicznego. Poszukiwania nocą w lesie rzekomo zaginionego nastolatka – zamiast odgrywania „scenek” z zakresu współdziałania w zespole. Symulacja walki z zagrożeniem katastrofą w elektrowni jądrowej – zamiast „scenek” na temat radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi.

W jednym z naszych projektów, dzięki skomplikowanej intrydze, udało nam się przekonać grupę handlowców przebywających w pewnym hotelu na szkoleniu, że biorą udział w prawdziwej akcji ratunkowej i poszukiwaniach zaginionego w lesie nastolatka. Przy okazji wykorzystaliśmy kilka samochodów terenowych, będących własnością hotelu. Dzięki skonfrontowaniu uczestników z prawdziwymi przeciwnościami przyrody mogliśmy obserwować, jak radzą sobie w realnym środowisku, a nie w środowisku sali szkoleniowej. – opisuje Marcin Juchniewicz.

Takie działania – oraz wiele innych – znaleźć można w ofercie Gamma Discover, specjalizującej się w grach scenariuszowych, LARPach (Live Action Role-Playing, czyli odgrywanie roli na żywo) czy sztukach korporacyjnych. To idealne rozwiązanie dla hoteli, które chcą przyciągnąć nowych, dużych klientów korporacyjnych. Tego typu propozycja w ofercie hotelu to nie tylko ułatwienie pracy dla klienta przygotowującego szkolenie, ale i świetna reklama dla hotelu, pozwalająca mu odróżnić się od konkurencji.

W ramach Gamma Discover każdy projekt tworzony jest pod kątem potrzeb konkretnego klienta. Oczywiście mamy wiele sprawdzonych scenariuszy, ale zawsze, we współpracy z działem HR danego klienta, dążymy do tego, aby wygenerować propozycje w 100 % uszyte na miarę. – zaznacza Marcin Juchniewicz. Ofertę można również dostosowywać do warunków zewnętrznych: inaczej będą wyglądały zajęcia zaprojektowane z myślą o hotelu położonym na odludziu, a inaczej w przypadku hotelu zlokalizowanym w ruchliwym centrum dużego miasta.

Wyróżnikiem Gamma Discover jest nie tylko bogactwo zróżnicowanej oferty oraz jej indywidualne przygotowywanie. Firma angażuje do projektów osoby czy instytucje rozpoznawalne przez większość Polaków, ale zazwyczaj niekojarzone z tematyką zajęć szkoleniowych, integracyjnych czy motywacyjnych. Scenariusze LARPów pisze dla Gamma Discover Jakub Ćwiek – najbardziej utalentowany i uznany pisarz fantasy młodego pokolenia, laureat prestiżowej Nagrody im. Janusza A. Zajdla roku 2011, do której był nominowany dziewięciokrotnie. Sztuki korporacyjne, które przygotowują profesjonalni trenerzy, animatorzy, scenografowie oraz reżyserzy, mogą być wystawione w miejscu wskazanym przez klienta, np. w wybranym hotelu. Z firmą współpracują także znakomici i lubiani artyści, tacy jak Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Smarzowski, Robert Więckiewicz, Kinga Preis czy Bartłomiej Topa.

Gamma to dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza, która na wiele sposobów wspiera organizacje w efektywnym planowaniu i realizacji działań związanych
z rozwojem ich pracowników. W grudniu 2013 r. firma została wyróżniona Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej tytułem Firmy Szkoleniowej Roku. Nagroda, przyznawana za sukcesy na rynku oraz za innowacyjność szkoleń, już po raz drugi z rzędu trafiła do Gamma. Firma może się także pochwalić drugim miejscem zajętym w 2013 r. w rankingu firm szkoleniowych przygotowanym przez serwis Publiczni.pl.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA