Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Zachwyty jurorów iTQi nad wódką Orkisz!

Zachwyty jurorów iTQi nad wódką Orkisz!

Najwyższe wyróżnienie i uznanie najlepszych języków świata – Crystal Taste Award trafiło do firmy Stock Polska! Ten rzadki, bardzo cenny tytuł otrzymał Orkisz – czysta wódka z pradawnej pszenicy orkiszowej.

pws-2015-06b-05

O tę nagrodę walczy się przez lata! Międzynarodowy Instytut Smaku i Jakości iTQi przyznaje Crystal Taste Award jedynie w przypadku, gdy trzy lata z rzędu produkt zdobędzie wyróżnienie Superior Taste Award – trzy złote gwiazdki za znakomity smak. Żeby zdobyć pełne trzy gwiazdki, ogólna ocena wszystkich sprawdzanych atrybutów smaku i jakości, przyznawanych przez jurorów musi przekroczyć 90%. Prawie nieosiągalne? Stock Polska pokazał, że warto mierzyć najwyżej. Zdobywcą tej szczególnej nagrody i najwyższego uznania jurorów został Orkisz Spelt Vodka. Wcześniej trzykrotny laureat złotego medalu.

Jakie cechy powinna posiadać najlepsza wśród najlepszych?

Głównym atrybutem jest smak. Kolejno badane są: aromat, pierwsze wrażenie, warstwa wizualna i inne cechy. Wódka Orkisz jest wytwarzana w małych ilościach, w procesie powolnej destylacji, dzięki temu charakteryzuje ją niezrównana łagodność, subtelny i niepowtarzalny smak. Schłodzona do temperatury 4-6 stopni Celsjusza oddaje najlepiej swoje wyjątkowe walory i właściwości docenione przez najważniejszych jurorów świata – członków prestiżowych stowarzyszeń kulinarnych i sommelierów. Każdy z nich indywidualnie przyznaje degustowanemu produktowi punkty na formularzu oceny sensorycznej.

W tym roku po raz pierwszy oceniana była nowość w portfolio firmy Amundsen Vodka. Jurorzy w ogólnej ocenie tego produktu określili go jako wybitny. Pierwsze wrażenia są doskonałe, a producent jest przekonany, że produkt ten trafi w gusta wymagających konsumentów.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Stowarzyszenie najlepszych dyrektorów

Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Hoteli to organizacja skupiająca ponad 400 dyrektorów, prezesów i operatorów najlepszych hoteli 5- i 4-gwiazdkowych. Z Polski jest tylko jeden – Paweł (...)

Krzysztof Kraskowski dyrektorem hotelu Seaside Park

Krzysztof Kraskowski, którego niedawno na stanowisku dyrektora Golden Tulip Międzydroje Residence zastąpił Marcin Ładny (pisaliśmy o tym TUTAJ), objął właśnie stanowisko dyrektora generalnego powstającego w (...)

Pomóżmy wspólnie: specjalne szkolenie dla hotelarzy

POD PATRONATEM HOTELARZA 26 lutego w Art Hotelu we Wrocławiu odbędzie się specjalne, charytatywne szkolenie dla hotelarzy. Całkowity dochód przekazany zostanie na Fundację Wrocławskie Hospicjum (...)

Flagi na hotelach Chopin Airport Development opuszczone do połowy masztu

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza zarząd państwowej spółki hotelowej Chopin Airport Development podjął decyzję o opuszczeniu do połowy masztu flag (...)

Nowy partner w Hotel Professionals Management Group

Do grona partnerów spółki Hotel Professionals Management Group (HPMG) dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, która od blisko dwóch lat pełni w spółce funkcję dyrektora ds. operacyjnych. Z (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA