Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Wybrano najpiękniejsze SPA

Wybrano najpiękniejsze SPA


Podczas Gali „Najpiękniejsze SPA 2015” ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejsze polskie SPA. Tegoroczni finaliści zostali docenieni za stworzenie wyjątkowych miejsc na mapie polskich obiektów SPA oraz propagowanie zdrowego stylu życia.Gala finałowa VII edycji konkursu na najpiękniejsze SPA odbyła się 2 grudnia 2015 roku w Służewskim Domu Kultury w Warszawie.Do konkursu zgłoszone zostały 163 obiekty – hotele SPA i day SPA z całej Polski – które przez sześć miesięcy prezentowane były na portalu www.SPAeden.pl. Do finału trafiło 36 obiektów, spośród których Kapituła konkursu wybrała 12 laureatów.

Tytuł Najpiękniejsze SPA 2015 otrzymali:

Bristol Art & Medical SPA / Busko-Zdrój
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort / Świeradów-Zdrój
Dr Irena Eris Hotel SPA / Polanica-Zdrój
Głęboczek Vine Resort & SPA / Brzozie
Grand Lubicz / Uzdrowisko Ustka
Hotel & Medi-SPA Biały Kamień / Świeradów-Zdrój
Malinowy Zdrój Hotel Medical SPA / Solec-Zdrój
Mera SPA Hotel / Sopot
Narvil Conference & SPA / Serock
NoNameLuxury Hotel & SPA / Łapsze Niżne
Pałac Żelechów SPA & Wellness / Żelechów
Sharley Medical Clinic & Day SPA / Warszawa

„SPA to miejsce, w którym można zwolnić tempo, wsłuchać się we własne ciało i prawdziwie odpocząć. Relaks w SPA ma zbawienny wpływ na urodę, a także pozytywnie oddziałuje na nasze zdrowie. Coraz częściej wybierając miejsce na rodzinne wakacje, urlop z partnerem czy krótki weekendowy wypad z przyjaciółmi, sprawdzamy czy hotel ma w swojej ofercie strefę wellness
zabiegi SPA. W tym konkursie wyłaniamy najpiękniejsze SPA w Polsce, a poprzez nagłośnienie samego wydarzenia realizujemy również ważną misję: promocję zdrowego stylu życia – mówi Nina Soboniak z firmy Pro-SPA Consulting, członek Kapituły Konkursu. „Czytelnicy „Edenu”, wspólnie
z ekspertami, od 7 lat nagradzają najlepsze SPA. Prestiżowy tytuł „Najpiękniejsze SPA” jest gwarancją wyjątkowych doznań, dowodem na to, że obiekt polecany jest przez osoby, które w nim były i na własnej skórze przekonały się, że warto tam wracać” – dodaje ekspert SPA.

Dodatkowo czytelnicy Magazynu EDEN - goście hoteli SPA i daySPA, przez 6 miesięcy głosowali na swoje ulubione Najpiękniejsze SPA na portalu SPAeden.pl. Oddano ponad 27 tysięcy ważnych głosów.

Najwięcej głosów internautów oraz tytuł Najpiękniejsze SPA 2015 otrzymały:

Hotel Unitral / Mielno w kategorii Medical SPA
Hotel Piwniczna SPA & Conference / Piwniczna w kategorii Concept SPA
Hotel Arłamów / Arłamów w kategorii Destination SPA
Hotel St. Bruno / Giżycko w kategorii Historical SPA
Baltica Wellness & SPA / Szczecin w kategorii Day SPA

„W hotelu SPA najważniejsza jest kojąca atmosfera przynosząca głębokie odprężenie. To ona decyduje o tym, czy czujemy się w danym miejscu dobrze, czy zabieramy do domu magiczne wspomnienia i czy zechcemy wrócić. Liczy się pomysł, wystrój, jakość obsługi, atmosfera i to nieuchwytne „coś” pozwalające nam westchnąć: „jak tu pięknie!”. To często subiektywny wybór, ale przecież SPA to doznania i wiążące się z nimi emocje, których wyrazem były opisy wrażeń z hoteli SPA przesyłane przez internautów” - mówi Katarzyna Sołtyk - redaktor naczelna magazynu EDEN -i dodaje: „Nasz magazyn od dziesięciu lat przybliża swoim czytelnikom dobroczynny wpływ idei SPA i konsekwentnie promuje filozofię życia w stylu wellness, dążącą do większej dbałości o zdrowie i osiągnięcia życiowej równowagi. Stało się już tradycją, że redakcja „Edenu” wręcza osobom, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku kosmetycznego, SPA i Wellness, prestiżowe wyróżnienia jakimi są „Klucze do Edenu”.

„Klucze do Edenu” – wyjątkowe statuetki, symbolizujące bramę do raju, autorstwa artysty plastyka Mariusza Chrząstka, otrzymują osoby szczególnie zaangażowane w promowanie idei wellness, tworzenie pięknych miejsc oraz budowanie rynku SPA w Polsce.

W tym roku „Klucze do Edenu” trafiły do:

- Beaty Sadowskiej – dziennikarki – za konsekwentne zaangażowanie w promocję zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej i racjonalnego żywienia;
- Grażyny i Jerzego Wrona – właścicieli hotelu Manor House SPA – za pielęgnowanie holistycznej filozofii zdrowia i stworzenie unikatowej Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”;
- Agnieszki Sinczak – właścicielki hotelu Warszawianka – za pionierską realizację wyjątkowego hotelowego SPA i wytrwałość w promowaniu najnowszych idei oraz utrzymywanie najwyższych standardów;
- Józefa Dziubasika – twórcy kompleksu Bania w Białce Tatrzańskiej – za stworzenie unikalnego, konkurującego z najlepszymi miejscami w Alpach, stoku narciarskiego, term i hotelu SPA.
- Henryka De Lubicz Szeliskiego – właściciela Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka – za realizację idei Medical SPA w warunkach pięciogwiazdkowego hotelu i promowanie Ustki na uzdrowiskowej mapie Polski.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Pokojowa/pokojowy Poznań
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA