Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 03/2016, AKTUALNOŚCI » Ruszyły studia na kierunku Menedżer Hotelu

Ruszyły studia na kierunku Menedżer Hotelu

Największe nazwiska, praktyczny program, elitarne grono słuchaczy z obiektów hotelarskich i nowe projekty angażujące studentów – w Krakowie ruszyły pionierskie studia podyplomowe Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii na kierunku Menedżer Hotelu. Inauguracja miała miejsce w kamienicy na krakowskim Rynku Głównym.W dobie ogromnej konkurencji na tym rynku „dobry” manager często nie wystarcza. Zastanawialiśmy się jak sprawić, by zrobić z państwa tych „najlepszych”. Ostatecznie postawiliśmy na dwa elementy: kadrę i program. Chcemy, aby obecna elita nauczyła przyszłą elitę jak praktycznie zastosować wiedzę do generowania zysków – mówił w swojej mowie inauguracyjnej dr Bartłomiej Walas, dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE, wiceprezes POT. Menedżer Hotelu to pierwszy w Polsce program, który edukuje managerów w sposób kompleksowy i praktyczny z warsztatami, case studies i kształceniem w ramach szerokiej gamy segmentów jak np. programowanie i ocena inwestycji hotelarskich, sprzedaż i dystrybucja, uwarunkowania prawne i podatkowe, organizacja wydarzeń przemysłu spotkań, revenue management, zasoby ludzkie, zarządzanie strefą SPA & wellness czy gastronomia hotelowa. Wykładowcami są m.in. Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP i wiceprezes Orbisu, Janusz Mitulski, dyrektor rozwoju Marriott International na Europę Środkowo-Wschodnią, Marcin Ziobro, dyrektor generalny Hilton Garden Inn Kraków Airport, Marcin Dragan, dyrektor zarządzający Profitroom i Wojciech Liszka, właściciel firmy doradczej Z-Factor. Wśród słuchaczy, których w związku z ogromnym zainteresowaniem, przyjęto więcej niż pierwotnie zakładano, znaleźli się przedstawiciele hoteli z całego kraju. – Uczyć trzeba się całe życie, a te studia są najlepszym wyborem – przekonuje Marta Miś, współwłaściciel hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych. – Skierowała mnie tu firma, w której pracuję. Nie bez powodu uznano, że właśnie tu najskuteczniej podniosę swoje kwalifikacje – mówi Katarzyna Binda, koordynator ds. sprzedaży i marketingu w hotelu Zimnik w Lipowej. WSTiE z Suchej Beskidzkiej od trzech lat jest numerem 1 w rankingach uczelni turystycznych w Polsce.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA