Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Andrzej Dowgiałło dołącza do panelistów konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE

Andrzej Dowgiałło dołącza do panelistów konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE


Andrzej Dowgiałło, właściciel i prezes zarządu Grupy Anders, weźmie udział w panelu „Inwestorzy o polskim rynku” podczas konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są miesięcznik „Hotelarz” i firma doradcza Horwath HTL.


Andrzej Dowgiałło jest jest członkiem wielu organizacji branżowych (członek rady naczelnej Polskiej Izby Turystyki,  Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Zachodniomazurskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu oraz wiceprezes OKPR Warmia-Traveland.)

Od 1991 roku prowadzi własne Biuro Podróży Traveland i jest właścicielem kilku obiektów hotelarskich oraz gastronomicznych, które  tworzą Grupę Anders: hotelu Anders w Starych Jabłonkach, Karczmy Warmińskiej w Gietrzwałdzie, Bajkowego Zakątka w Guzowym Piecu,  Hotelu Miłomłyn w Miłomłynie, XIV-wiecznego zamku krzyżackiego w Rynie,  w którym mieści się obecnie Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowego  - Hotel Zamek Ryn, oraz hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, urządzonym  na przedzamczu historycznej siedziby Biskupów Warmińskich.

Andrzej Dowgiałło jest zdobywcą wielu nagród, wyróżnień I tytułów m.in.: w 2014 r. został  uhonorowany przyznawanym przez miesięcznik “Hotelarz” tytułem "Hotelarza 25-lecia".

W panelu „Inwestorzy o polskim rynku” moderowanym przez Rafała Szubstarskiego, redaktora naczelnego „Hotelarza” wezmą udział ponadto Władysław Grochowski, twórca i właściciel Grupy Arche, Antoni Kubicki, twórca i właściciel hotelu Arłamów, Tomasz Kaleta, twórca i właściciel sieci Malinowe Hotele oraz Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu.

Pierwsza edycja Hotel Investment Trends Poland & CEE, będzie forum poświęconym inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele sieci hotelowych, funduszy, banków, pracowni architektonicznych i inwestorzy prywatni zainteresowanych polskim rynkiem hotelowym.

Forum ma na celu ocenę potencjału inwestycyjnego polskiego rynku, zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami, tendencjami zarówno ściśle inwestycyjnymi, jak kwestie finansowania, czy też późniejszej sprzedaży.

Podczas paneli i sesji tematycznych, eksperci z Polski i zagranicy będą dyskutowali nie tylko o potencjale rynku hotelowego czy kierunkach jego dalszej jego ekspansji, ale także wskażą najlepsze miejsca do inwestowania, hotele z największą stopą zwrotu z inwestycji, a także przeanalizują trendy panujące na sąsiednich rynkach.

Sponsorami strategicznymi wydarzenia są Chopin Airport Development i firma Samsung.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hit-poland.pl


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA