Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Rudolf Grossmayer w panelu otwierającym Hotel Investment Trends Poland&CEE

Rudolf Grossmayer w panelu otwierającym Hotel Investment Trends Poland&CEE


Rudolf Grossmayer, dyrektor zarządzający Grupy UBM, weźmie udział w panelu „Hotel jako produkt inwestycyjny”, który otworzy konferencję Hotel Investment Trends Poland & CEE. Wydarzenie organizowane przez miesięcznik „Hotelarz“ i firmę doradczą Horwath HTL odbędzie się 17 maja w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie.

Rudolf Grossmayer posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe zdobywane m.in. w firmie Achammer, Tritthart & Partner architekci i inżynierowie, gdzie jako partner pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w spółkach zależnych w Wiedniu, Innsbrucku, Monachium i Dreźnie i zarządzał wieloma projektami biurowymi, centrami handlowymi, zakładami przemysłowymi, hotelami  i szpitalami.

W 2001 roku dołączył do grupy UBM jako menedżer ds. rozwoju i od tego czasu pełni rolę dyrektora zarządzającego w kilku spółkach zależnych, głównie jako joint ventures, ukierunkowanych na rozwój hoteli, parków biznesowych, biurowców i placówek opieki zdrowotnej w Austrii, Polsce i Francji. Jego obowiązki obejmują cały rozwój od nabycia gruntów, projektowania i budowy, poprzez leasing, zarządzanie aktywami aż do ostatecznej sprzedaży projektu. Od 2016 roku działa również w nowoutworzonym UBM Hotels Management GmbH, który posiada wszystkie firmy grupy UBM zajmujące się zarządzaniem lub dzierżawą hoteli.

W panelu moderowanym przez Jamesa Chappella, global business directora z centrali Horwath HTL w Londynie, wezmą udział ponadto Frank Hildwein – Szef działu przejęć i zakupów hotelowych, DEKA, Gheorghe Cristescu – prezes zarządu spółki Chopin Airport Development, Markus Lehnert – wiceprezes międzynarodowego działu rozwoju w Marriott International, Suzi Yoder – Wiceprezes ds. operacji międzynarodowych, Best Western Hotels & Resorts, oraz James Farmer, dyrektor akwizycji w Europa Capital Partners LLP.

Pierwsza edycja Hotel Investment Trends Poland & CEE, będzie forum poświęconym inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele sieci hotelowych, funduszy, banków, pracowni architektonicznych i inwestorzy prywatni zainteresowanych polskim rynkiem hotelowym.

Forum ma na celu ocenę potencjału inwestycyjnego polskiego rynku, zapoznanie uczestników z najnowszymi trendami, tendencjami zarówno ściśle inwestycyjnymi, jak kwestie finansowania, czy też późniejszej sprzedaży.

Podczas paneli i sesji tematycznych, eksperci z Polski i zagranicy będą dyskutowali nie tylko o potencjale rynku hotelowego czy kierunkach jego dalszej jego ekspansji, ale także wskażą najlepsze miejsca do inwestowania, hotele z największą stopą zwrotu z inwestycji, a także przeanalizują trendy panujące na sąsiednich rynkach.

Sponsorami strategicznymi wydarzenia są Chopin Airport Development i firma Samsung.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hit-poland.pl


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Otwarto hotel ibis Styles Warszawa City

W czwartek 15 marca oficjalnie otwarto mieszczący się przy ulicy Grzybowskiej 220-pokojowy hotel ibis Styles Warszawa City. Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu (...)

Jeszcze w tym roku na rynek wejdze 8 tys. pokoi hotelowych

W tym roku w Polsce oddanych zostanie ponad 8 tysięcy pokoi hotelowych, co stanowi około 6% bazy hotelowej w naszym kraju, wynika z danych zawartych (...)

Efektywna i zyskowna sprzedaż konferencji i bankietów

W czwartek 15 marca w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się drugie w tym roku seminarium szkoleniowe z cyklu Akademii Hotelarza. Nasi eksperci, Blanka (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche

Magdalena Żelech, ostatnio zwązana z Grupą Zdrojowa Invest, dołączyła do zespołu Arche Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki. Magdalena (...)

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi. Jak mówi dyrektor (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA