Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa

Huczne otwarcie Arche Hotelu Częstochowa


27 maja odbyła się uroczysta gala z okazji otwarcia pierwszego w mieście, 4-gwiazdkowego  hotelu Arche w Częstochowie. W hotelu zagościło 400 gości, a wśród nich znane osoby ze świata biznesu Częstochowy i Śląska oraz polskiego show biznesu.


Po uroczystym przecięciu wstęgi przez prezesa Grupy Arche Władysława Grochowskiego wydarzenie uświetniły występy gwiazd Ewy Kuklinskiej, Kasy Kasowskegio, Dariusza Stachury i Jerzego Grunwalda. W uroczystości otwarcia wzięli udział także m.in.: Grażyna Szapołowska, Urszula Dudziak, Henryk Talar, Halina Młynkowa, Ryszaad Rembiszewski i Mikołaj Krawczyk. Podczas gali zostały wręczone Stautetki Osobowości Roku i Sukcesy Śląska 2017, którymi nagrodzono osoby i firmy wyróżniające się dynamiczną działalnością na terenie Częstochowy i województwa śląskiego wśród nich Cukiernię Consonni, klinikę urody Etetic Zone, Maję  Sablewską i Annę Guzik. Statuetkę Osobowość Roku odebrał również prezydent miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Na balu nie mogło zabraknąć działalności charytatywnej, dlatego została przeprowadzona Licytacja obrazów Martty Węg, Damiana Czerwińskiego, Tomasza Awdziejczyka, Alicji Słaboń i Liliany Serafin na rzecz Fundacji Leny Grochowskiej  oraz licytacja obrazu Tomasza Sętowskiego na rzecz Fundacji Jestem Optymistą.

Hotel Arche Częstochowa, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze. dysponuje 126 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym z ośmioma  salami, restauracją ArcheVita, barem oraz zapleczem rekreacyjnym, w skład którego wchodzi mała siłownia, sauny i jacuzzi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA