Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » 07/2017, AKTUALNOŚCI » KARKONOSZE: w Szklarskiej ruszył Blue Mountain Resort

KARKONOSZE: w Szklarskiej ruszył Blue Mountain Resort

W lipcu pierwszych gości przyjął kompleks Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie z 248 apartamentami wakacyjnymi sprzedawanymi w systemie condo oraz z aquaparkiem. Wartość inwestycji szacowana jest na 100 mln zł. Do tych samych inwestorów należy też Osada Śnieżka pod Karpaczem z 340 apartamentami, a w planach jest uruchomienie Green Mountain Resort w Karpaczu.Kompleks Blue Mountain Resort składa się z trzech połączonych ze sobą pięciopiętrowych budynków z jedno- i dwupokojowymi apartamentami o powierzchni od 36 do 51 m kw. Są one sprzedawane z 8-proc. gwarantowaną stopą zwrotu rocznie przez 10 lat. Na niższych kondygnacjach znajdują się dwie restauracje, bar, klub nocny, SPA & wellness ze strefą medycyny kosmetycznej, sala fitness, siłownia i sala zabaw dla dzieci. Aquapark składa się z części zewnętrznej, oferującej m.in. basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, basen dla dzieci i wanny jacuzzi, oraz z wewnętrznej z basenem ze zjeżdżalnią, leżankami do masażu powietrznego, stanowiskami do masażu podwodnego, a także przeciwprądami, sztuczną rzeką i gejzerami. W kompleksie znajdują się też cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni 430 m kw. Za inwestycję odpowiada warszawska spółka Morris & Lloyd Broker założona w 2014 r., która świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi. Utworzona została w celu zarządzania sprzedażą apartamentów i pokoi w inwestycji Osada Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem, która była realizowana przez spółkę celową powiązaną kapitałowo z Morris & Lloyd Broker. Później – jak informuje na swojej stronie internetowej – „ze względu na duże zainteresowanie nieruchomościami inwestycyjnymi spółka nawiązała współpracę z innymi liczącymi się na rynku nieruchomości deweloperami”. Kolejną inwestycją będzie kompleks Green Mountain Resort w Karpaczu ze 137 pokojami hotelowymi i 130 apartamentami.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA