Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Targi Techtextil Russia i North America

Targi Techtextil Russia i North America

W dniach 20-23 marca 2018 roku  zapraszamu do udziału w kolejnych targach Techtextil Russia w Moskwie.  Targi istnieją od 2003 roku, a od 2017 odbywają się co roku, a nie jak wcześniej,  raz na dwa lata.  W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 120 wystawców z 15 krajów oraz prawie 6.000 branzystów z 28 krajów. (Lokalizacja targów to Expocentre w Moskwie, dokąd jest bardzo dobry dojazd metrem.)

W ofercie wystawców Techtextil Russia znajdują się nowoczesne tekstylia techniczne i włókniny,  mające zastosowanie w budownictwie, geodezji, rolnictwie, produkcji odzieży ochronnej, roboczej i sportowej, przemyśle ciężkim, samochodowym, chemicznym, meblowym, medycznym, opakowaniach oraz  ochronie środowiska.

Już po raz kolejny planuje swój udział polska firma FIAB Sp. z o.o.


W 2018 roku zapraszamy również na  Techtextil North America  w dniach 22-24 maja w Atlancie,

z liczbą prawie 400 wystawców, gdzie na poprzedniej edycji Polskę reprezentowała firma MDM NT Sp.z o.o.

Druk zgłoszenia udziału znajda Państwo TUTAJ

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Dorotą Idzikowską: telefonicznie + 22 4943 201
lub dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com

Zapraszamy!


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Otwarto hotel ibis Styles Warszawa City

W czwartek 15 marca oficjalnie otwarto mieszczący się przy ulicy Grzybowskiej 220-pokojowy hotel ibis Styles Warszawa City. Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu (...)

Jeszcze w tym roku na rynek wejdze 8 tys. pokoi hotelowych

W tym roku w Polsce oddanych zostanie ponad 8 tysięcy pokoi hotelowych, co stanowi około 6% bazy hotelowej w naszym kraju, wynika z danych zawartych (...)

Efektywna i zyskowna sprzedaż konferencji i bankietów

W czwartek 15 marca w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się drugie w tym roku seminarium szkoleniowe z cyklu Akademii Hotelarza. Nasi eksperci, Blanka (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche

Magdalena Żelech, ostatnio zwązana z Grupą Zdrojowa Invest, dołączyła do zespołu Arche Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki. Magdalena (...)

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi. Jak mówi dyrektor (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA