Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » INWESTYCJE, Z Branży » W Sopocie powstanie nowy hotel

W Sopocie powstanie nowy hotel


Klub Ogniwo Sopot szuka firmy, która wydzierżawi na 20 lat miejski teren przy ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Sopotu, blisko stacji Wyścigi, i wybuduje tam hotel. Obiekt z 47 pokojami ma stanąć w pobliżu stadionu rugby w ciągu trzech lat – pisze serwis trójmiasto.pl

Firma która wygra ogłoszony przetarg będzie zobligowana do wybudowania tam hotelu w oparciu o koncepcję pracowni architektonicznej Horus. Dodatkowo, znajdzie się tam restauracja i dopuszczone będzie świadczenie usług z zakresu odnowy biologicznej.

Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną z 17 miejscami parkingowymi, a kolejnych pięć powstanie na zewnątrz. Znajdzie się tam 46 pokoi dwuosobowych oraz jeden jednoosobowy. Układ, wyposażenie obiektu, wymiary pokoi oraz ich urządzenie pozwolą osiągnąć hotelowi trzygwiazdkowy standard.


Chętni mogą składać swoje oferty do 20 września. Zwycięzca przetargu będzie miał 12 miesięcy od podpisania umowy na opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia, a potem równo dwa lata na realizację i otwarcie obiektu.

O tym, kto wygra zadecyduje w 60 proc. stawka czynszu dzierżawy (cena wywoławcza wynosi 25 tys. zł netto miesięcznie), planowany rodzaj działalności - 20 proc. (preferowana jest funkcja hotelowa) oraz doświadczenie w działalności hotelowej - kolejne 20 proc.
Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA